Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kiek rožių galima dovanoti?

Kiek rožių galima dovanoti?

rožės

Gimtadienio, jubiliejaus ar kita proga priimta dovanoti nelyginį gėlių skaičių, nes manoma, kad neporinis gėlių skaičius įprasmina gyvenimo harmoniją ir energiją. Manoma, kad viena gėlė- dėmesio ženklas, trys- pagarbos, o  penkios- pripažinimo, bet geriausia  išeitis būtų pasikliauti savo širdies balsu. Niekada neapsiribokite dovanodami gėlių. Einant pagerbti mirusį, pagal senus  įpročius dažniausiai nešame porinį skaičių gėlių, nors šiuolaikiniai floristai ragina nebijoti  keisti įpročius,  nešti ir neporinį gėlių skaičių.

Kas lemia rožių kainą?

Rožių kaina priklauso: nuo rožės ilgio, rūšies bei spalvos, todėl galima rasti gėlių ir už eurą, ir už tris. Jeigu rožės auginamos Lietuvoje, dar gali būti ir Lenkijoje, bet Lietuviškos rožės yra sezoninės gėlės, todėl jos kainuoja ne tiek mažiau, kiek kainuoja olandiškos.  Gėlių kainą gali lemti  ir nenusisekęs sezonas-  esant mažam gėlių derliui, jų kainos  automatiškai šoka aukštyn. Esant sezoninėm šventėm, Valentino diena, Motinos diena, Kalėdos ir k.t., kainos tuo metu yra bene daug didesnės.

Gėlės dėžutėje

Miegančios rožės-  visiškai natūralios, tikros ir gyvos rožės, kurios savo grožiu džiugins net kelerius metus. Šios rožės nereikalauja jokios priežiūros, tai ir lemia jų populiarumą. Gėlės dežutėje, kurių kompazicijos yra labai įvairios, taip pat džiugina gavėją ilgiau nei skintos gėlės. Kadangi dežutėje yra sukurtas tobulai jiems tinkantis mikroklimantas, kuris padeda gėlėms ilgesnį laiką išlikti šviežioms.

Kaip sukurti madingą puokštę?

Jeigu norite sukurti madingą puokštę, atkreipkite dėmesį ir į gėlių spalvas. Jau kelis sezonus madingiausios yra pastelinės, tarsi išblukusios spalvos: gelsva, melsva, rausva, persikinė, levandų ir šių spalvų deriniai. Seniau  baltos lelijos, chrizentemos, kalijos lietuviams tradiciškai siedavosi su gedulu. Dabar baltas kalijas galima vis dažniau matyti vestuvinėje puokštėje. Renkant gėles vyrui, patariama atkreipti dėmesį į spalvą, mat vyrams dažniausiai yra  būdingos tamsesnių atspalvių gėlės. Taip pat tiks griežtesnių formų ir egzotinės gėlės. Moterims puikiai tiks švelnesnių spalvų gėlės.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...