Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kiek trunka dantu implantacijos operacija?

Kiek trunka dantu implantacijos operacija?

Susiruošusiems taisyti dantis rūpi keletas klausimų. Svarbiausi jų – kiek kainuos dantų implantai, kokia operacijos trukmė ir kiek trunka gijimas. Visų pirma, implantas nėra vientisas darinys, jį sudaro metalinis varžtas (dažniausiai naudojamas titanas) kurį reikia įsukti į žandikaulį ir pats dantis. Tai reiškia kad nuėję pas stomatologą tą pačią diena su pakeistu nauju dantimi į namus tikrai negrįšite.

Pirmo apsilankymo metu gydytojas turi paruošti vietą žandikaulyje kuriame tvirtins dantį. Po to turi praeiti ne mažiau 6 mėnesių ir galima tęsti darbą. Neretai pasitaiko komplikacijos, implantuota šaknis neprigyja ir ją būtina keisti, todėl proceso pirmoji stadija gali užtrukti net iki metus laiko. Žaizda aplink įsriegtą varžtą turi visiškai sugyti. Kita problema su kuria susiduriama yra sumažėjęs žandikaulio storis jei dantis buvo pašalintas senai. Atrodo keista kaip gali sumažėti kaulas tačiau dėl savo specifikos ir struktūros žandikaulio kaulas turi savybę susitraukti. Kiek sumažėjo žandikaulis toje vietoje kur ištrauktas dantis sužinoma iš rentgeno nuotraukos. Tokiu atveju reikia atstatyti žandikaulį kad būtų galima pritvirtinti implantai, tai papildomai užtrunka 4-6 mėnesius.

Dantų implantacijos operacijai gali sutrukdyti burnos ligos. Kol jos nepagydomos pradėti implantacijos nerekomenduojama. Gydymas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki mėnesių nes tai priklauso nuo konkrečios ligos ir tai ar pacientas laikosi gydytojo rekomendacijų. Vieno danties implantacijos operacija vidutiniškai trunka apie vieną valandą. Kiek dantų implantuoti per dieną sprendžia gydytojas stomatologas. Skubinti operacijos negalimą nes po operacijos visiems pacientams pasireiškia skausmas kurį reikia slopinti vaistais. Kantrybė ir supratingumas yra tai ko labiausiai prireiks susiruošus dantų implantacijos operacijai.

Informaciją apie dantų implantus rasite tinklapyje:

 

https://www.gostautoklinika.lt/paslaugos/dantu-implantai/

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...