Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Klaipėdiečiai skatinami tinkamai utilizuoti senus auto akumuliatorius

Klaipėdiečiai skatinami tinkamai utilizuoti senus auto akumuliatorius

Šiais laikais daugelis namuose turi bent po vieną transporto priemonę, kuri padeda ne tik kur kas patogiau įveikti atstumus, tačiau ir atlikti tam tikras funkcijas, kurios yra skirtos uždarbiui. Jeigu norite, kad jūsų mašina visada važiuotų, kai to reikia – jai būtinas tinkamas akumuliatorius, kuris atitinka konkrečios transporto priemonės poreikius.

Tiesa, nors akumuliatoriai yra ilgaamžiai ir tinkamai prižiūrimi tarnauja našiai, tačiau net ir pati geriausia įranga, žinoma, kažkada galutinai sugenda. Tokiu atveju svarbu tinkamai pasirūpinti jais. Apie tai papasakojo akumai.lt vadybininkas.

Lietuviai darosi vis atsakingesni

Praktika nereikalingas auto dalis palikti miške, džiugu, tampa vis retesnė. Tai rodo ne tik radiniai žaliuosiuose mūsų kampeliuose, tačiau taip pat ir supirkimo punktų statistika, kuri tikrai labai maloniai nuteikia.

Daugiausia prie atsakingo požiūrio į nereikalingas auto dalis ir tuo pačiu akumuliatorius prisidėjo didelės baudos. Šiais laikais atsekti pažeidėjus – vienas juokas, tad vienas, kitas sumoka baudas, kurios siekia net kelis šimtus eurų, pasako kitiems ir tokia praktika tampa nebenaudojama“,- teigia vadybininkas.

Sumažėjo akumuliatorių miške, tačiau padaugėjo jų supirkimo punktuose. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi beveik 100 akumo dalių gali būti perdirbamos ir panaudojamos dar kartą.

Ekologija ir ekonomija

Tinkamai perdirbus akumuliatorių – didžioji jų dalis bus panaudoti dar kartą. Taigi, priduodami tiems punktams, kurie surenka – galite būti ramus, kad prisidedate prie gamtos saugojimo. O juk tai yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė, tiesa?

Man vis dar keista, kad kai kurie žmonės nepriduoda akumų. Juk už juos galima gauti pinigų. Na, arba ne visi žino, kad supirkėjai sumoka už nereikalingus akumuliatorius“,- stebisi vadybininkas.

Netikėkite mitu, kad žmogui reikia sumokėti už akumo pridavimą. Tai yra neteisingą informaciją, kurią paneigti gali kiekvienas punktas, kuris siūlo supirkimo paslaugas ir dažniausiai apie įkainius skelbia informaciją savo puslapyje.

Investuoti į kokybę verta

Jeigu Jums svarbu prisidėti prie gamtos saugojimo – tokiu atveju svarbu investuoti į geros kokybės akumuliatorius, kurie Jums tarnaus ne tik ilgai, tačiau ir funkcionaliai. Kuo ilgiau bet kuri mašinos dalis tarnauja – tuo labiau saugote gamtą. O tam pirmiausia reikia atsakingos prekybos vietos, kuri siūlo įsigyti akumuliatorius legaliai. Niekada nepirkite per skelbimus, kadangi nežinote ką gausite ir tuo pačiu kaip tai paveiks visą automobilio sistemą.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...