Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kodėl automobilio stiklo nerekomenduojama keisti patiems?

Kodėl automobilio stiklo nerekomenduojama keisti patiems?

 

Automobilio stiklas iš pirmo žvilgsnio yra gan nesudėtingai įmontuotas ir jam suskilus ar sudužus gali kilti mintis pasikeisti jį patiems. Tačiau nors ir turint reikiamus įrankius, pakankamai kantrybės ir reikiamas medžiagas, keisdami stiklą buitinėmis sąlygomis rizikuojate jo ilgaamžiškumu ir vairavimo kokybe bei saugumu.

 

Meistrų garantija

Meistrai, kurie ilgus metus profesionaliai užsiima automobilių stiklų remontu ir keitimu https://carglass.lt/paslaugos/automobiliu-stiklu-keitimas/, be abejonės turi sukaupę ne tik didžiulę patirtį, tačiau ir turi visą reikiamą įrangą, medžiagas. Todėl profesionalai ne tik užtikrina, jog stiklai bus suremontuoti arba pakeisti greitai, bet ir suteikia visas garantijas, susijusias su saugia bei patikima stiklų eksploatacija. Naujausių automobilių stiklai vis dažniau susieiti su davikliais, kurie padeda vykdyti klimato kontrolę ar kitaip užtikrina saugų bei patogų vairavimą. Todėl keičiant stiklą yra būtina, kad šis atitiktų visus gamintojo keliamus reikalavimus. Sertifikuoti meistrai užtikrina, kad po atliktų darbų ant priekinio automobilio stiklo montuojamos pažangiosios pagalbos vairuotojui sistemos (angl. ADAS – advanced driver assistance systems) visiškai atitiktų gamintojo numatytus parametrus ir užtikrintų vairuotojo bei keleivių saugumą.

Be to net ir montuojant paprastą stiklą, reikia atsižvelgti į daugybę aspektų, susijusių su jo tvirtinimu, amortizacija, hermetiškumu ir pan. Ne tik stiklas, bet ir jį laikantys gumos profiliai, tvirtinimo detalės turi būti pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Šią kokybę be abejonės užtikrina stiklų keitimo profesionalai, į kuriuos patariama kreiptis net ir esam menkam stiklo pažeidimui.

 

Svarbu neatidėlioti

Menkas stiklo pažeidimas gali būti didelių problemų, susijusių su stiklu, pradžia. Todėl, jei norite išvengti stiklo keitimo proceso, tik pastebėję įtrūkimą kreipkitės į profesionalus. Jie greitai įvertins situaciją ir objektyviai patars, ar reikia keisti stiklą, ar užtenka tik jį suremontuoti. Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau tie, kas kasdien susiduria su stiklų remontu, gali profesionaliai patarti, kokį sprendimą rinktis.

Todėl nepatartina patiems imtis remonto darbų, o juo labiau keisti automobilio stiklą namų sąlygomis. Tai kainuos daugiau laiko sąnaudų, o ir lėšų menkai sutaupysite, nes be garantijų atlikti darbai gali labai greitai vėl virsti gedimais.

Jei automobilio stiklas tik įtrūkęs ir galima jį suremontuoti, tuomet pas meistrus užtruksite tik pusę valandos. Jei stiklą būtina keisti, iš anksto susitarsite dėl laiko ir profesionalai pasirūpins kad naujas stiklas tarnautų patikimai ir ilgai, kad nekiltų nei menkiausių nesklandumų dėl to, kad jis buvo pakeistas.

 

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...