Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kodėl nevertėtų nerimauti dėl danties netekimo?

Kodėl nevertėtų nerimauti dėl danties netekimo?

dantys

Jei taip nutiko, kad netekote vieno ar keleto dantų yra daugybė būdų juos atstatyti. Vienas iš populiariausių būdų – dantų protezavimas. Vilniuje galima nesudėtingai surasti odontologijos kliniką, kure teikiamos šios paslaugos.

Dantų protezavimas yra atliekamas ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir tiems, kurio dėl tam tikrų priežasčių neteko dantų, net nesulaukus senatvės. Šiuolaikinė medicina ir naujos technologijos. Padeda visiškai atstatyti anatominių danties formą ir natūralią išvaizdą. Jei anksti netekote krūminių dantų, tuomet reikia kuo skubiau juos atstatyti, nes tai gali turėti įtakos ir pagrindinėms organizmo funkcijoms ir bendrai savijautai. Jei reikia protezuoti priekinius dantis, tuomet atliekamas estetinis protezavimas, tuomet ypač kruopščiai parenkama ne tik natūrali dantų forma, bet ir atitinkamas reikiamas atspalvis. Dėl to vizualiai beveik nesimato jokio skirtumo, tad išskyrus jus, niekas net nesužinos, kad jums buvo atlikta dantų protezavimo procedūra. Protezavimas padeda pilnai atstatyti kramtymo funkciją, kas labai svarbu virškinimo sistemai.

Prieš protezuojant dantis, svarbu išsirinkti ne tik gydytoją – ortopedą, kuris atliks procedūrą, bet ir priemones, kurios bus naudojamos protezavimui. Pavyzdžiui, galima rinktis implantų rūšį ir protezavimo būdą: neišimamus protezus, kuomet jie yra tvirtinami ant implantų; vainikėlius, kurie gali būti pagaminti iš bemetalės keramikos, cirkonio oksido, metalo keramikos; dantų protezų tiltus, kurie tvirtinami ant nušlifuotų greta tuščios vietos, esančių dantų; išimamus dantų protezus – briugelius arba plokšteles.

Po apžiūros, gydytojas-odontologas parinks ir pasiūlys jums tinkamiausią protezavimo būdą, o gydytojas-ortopedas su komanda atliks protezavimo procedūrą. Pati pažangiausia šiuolaikinė dantų atstatymo procedūra – yra dantų atstatymas implantais, o tai padeda atstatyti dantį pilnai – nuo šaknies iki vainikėlio.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...