Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kodėl ūkininkams naudinga rinktis tentinius angarus?

Kodėl ūkininkams naudinga rinktis tentinius angarus?

šiltnamis

Žemės ūkio srityje tentiniai angarai ypatingai paklausūs ir puikiai pasiteisina, nes yra pakankamai mobilūs. Ūkininkai tentinius angarus naudoja ūkio technikai laikyti ar remontuoti, produkcijai sandėliuoti, netgi kaip gyvulių tvartams. Panaudojus tentams skirtas konstrukcijas ir užtempus plėvelę, puikiai pasitarnauja augalininkystėje. Nedideli angarai gali būti statomi be pamato, tokias konstrukcijas galima nesunkiai perkelti į kitą vietą, todėl gali būti naudojami ganyklose.

Tentiniai angarai yra patogūs tuo, kad yra įvairių dydžių, todėl kiekvienu atveju galima pasirinkti labiausiai atitinkantį poreikius. Jų plotis gali būti nuo 5 iki 15 metrų, aukštis – 4-7 metrai, o ilgis 10-30 metrų, kurį esant poreikiui visada galima prailginti.

Tai yra sąlyginai pigūs angarai, jeigu lyginsime juos su metaliniais angarais. Tačiau tie patys tentiniai angarai savo kaina pas skirtingus pardavėjus gali skirtis net ir perpus. Tačiau nereikėtų pasikliauti vien gera kaina, nes kartais kainą lemia pigesnė metalo konstrukcija, kuri yra lengvesnė ir ne tokia tvirta. O tai reiškia, kad gali neatlaikyti stipresnio vėjo, todėl pasirinkus pigiau, gali tapti brangiau. Būtinai atkreipkite dėmesį į pačius metalo konstrukcijos ir tentinės dangos parametrus. Konstrukcijos vamzdžiai turi būti atitinkamo storio ir diametro, cinkuoto metalo, o esant didesniam nei 12 metrų angaro pločiui, turi būti naudojama dviguba konstrukcija.

Taip pat yra ir su tentine danga – jos yra kelių tipų, ir kartais siūloma plona danga, kuri nėra atspari šalčiui, yra pralaidi drėgmei, tinkamai neužsitempia. Norint ilgaamžiško daikto, rekomenduojama ne mažiau 750 g polivinchlorido danga. Tokia danga nebijo temperatūrų skirtumo, kas yra labai aktualu mūsų klimato sąlygoms, taip pat nebijo šalčio ir drėgmės. Toks tentas puikiai įsitempia, o jo tarnavimo laikas gali siekti iki 25 metų.

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...