Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kodėl verta renovuoti stogo dangą?

Kodėl verta renovuoti stogo dangą?

Stogo renovacija yra svarbus momentas kiekvieno namo gyvavimo laikotarpyje, todėl atėjus laikui nereikėtų numoti ranka. Stogą renovuoti verta tada, kai pastebėjote, jog jo išvaizda jau ne primena tos, kuria džiaugėtės apdengimo pradžioje. Žinoma, išvaizda dar ne viskas, gali būti ir kitų svarbių priežasčių, tokių kaip atsiradę akivaizdūs stogo dangos pažeidimai, kurie sąlygoja drėgmę namo viduje ir sugadintą interjerą. Stogą atnaujinti verta ir atsiradus sniego atramų įlenkimams – kai šios pasidaro neefektyvios ir negali apsaugoti namo gyventojų bei daiktų. Šis saugumo kriterijus svarbus ne tik vaikštant prie namo, bet ir lipant ant stogo jo apžiūrėti arba nuvalyti – šiuo atveju turite įsitikinti, kad būtų saugios kopėčios. Stogą atnaujinti verta ir dėl kitų priežasčių – norint pakelti namo vertę bei siekiant atsikratyti kenksmingų medžiagų, kuriomis apdengtas stogas.

Pakelsite namo vertę

Pakelti namo vertę aktualiausia tiems, kurie planuoja namą parduoti arba išnuomoti. Šiuo atveju stogo išvaizda ir būklė yra tikrai svarbus kriterijus. Visų pirma dėl to, kad yra svarbus išorės akcentas, kuris turi ne tik būti tvarkingas, bet ir atrodyti estetiškai, šiuolaikiškai. Namo stogas gali patraukti akį ir paryškinti išskirtinius namo bruožus bei papasakoti apie šeimininkų skonį, dizaino pojūtį. Kiekviena detalė parduodant namą svarbi, tačiau stogas yra neabejotinai pirmasis dalykas, kurį pastebime priėję prie namo pirmiausiai. Antrasis dalykas, tai stogo kokybė leidžia pirkėjui būti garantuotam, kad vos tik įsigijęs namą jis neturės patirti šio rūpesčio ir galės saugiai ir komfortabiliai apsigyventi naujuose namuose.

Atsikratysite kenksmingų medžiagų

Net jeigu labai norite sutaupyti nepamirškite, kad atėjus laikui atnaujinti dangą tampa privaloma. Tai svarbu dėl jūsų sveikatos saugumo bei aplinkos švaros, ypatingai, kai kalbama apie senos statybos namus, kurie vis dar apdengti kenksminga šiferio danga. Prieš norėdami pakeisti šią dangą būtinai pasitarkite su https://www.bmigroup.com/lt stogo dangos specialistais, kad galėtumėte saugiai ja atsikratyti. Tai svarbu dėl to, kad ardant šiferinį asbesto stogą jo dulkių gali patekti į plaučius, o tai sukelia įvairias sveikatos problemas, iš kurių pati pavojingiausia yra plaučių vėžys. 

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...