Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Kodėl verta rinktis benzininį vandens siurblį?

Kodėl verta rinktis benzininį vandens siurblį?

siurblys

Kad ir kokios geros nuomonės esate apie tarybiniais laikais pagamintus vandens siurblius, šiuolaikiniai agregatai yra visiškai kito kokybės lygio. Lankomės technobaltic.lt vandens siurblių parduotuvėje kur mus konsultuoja vandens siurblių meistras Vytautas. Gyvenime yra daug situacijų kai prireikia šio įrenginio ir nėra vieno siurblio kuris tiktų visiems darbams.

 

Paskirtis

 

Vieni poreikiai kai reikia išsiurbti kelis kubinius metrus vandens iš aplietų patalpų ar rūsio ir kur kas rimtesni iššūkiai kai reikia gesinti gaisrą. Kaip parodė įvykis Alytuje, degančioms automobilių padangoms prireikė labai didelio kiekio vandens kad gaisras būtų užgesintas ir buvo išsiurbti net keletas ežerų. Šiam tikslui buvo naudojami ne tik gaisrinės cisternos bet ir galingi benzininiai siurbliai. Ne mažesni iššūkiai tenka ir ūkininkams bei statybos darbus vykdančioms įmonėms kai reikia pašalinti vandenį laukuose, statybvietėse. Net ir su didžiausio galingumo elektriniu vandens siurbliu nuveiksite palyginti nedaug nes jų našumas yra mažas ir tinka tik nedidelės apimties darbams – lietaus, baseino, šulinio vandeniui siurbti. Vienintelis elektra maitinamų siurblių privalumas yra tik tai kad jie nereikalauja priežiūros, genda retai, o jei galų gale reikia keisti kokią nors detalę tai daryti dažniausiai neapsimoka nes naujo siurblio kaina nėra didelė.

 

Mobilumas

 

Tai bene svarbiausia priežastis kodėl benzininiai siurbliai geresni už elektrinius. Gaisro atveju elektros tiekimas gali būti labai komplikuotas todėl visos avarinės tarnybos yra apsirūpinusios mobiliais vandens siurbliais. Naujai statomuose rajonuose kol elektros tiekėjai neatvedė elektros iki sklypo benzininiai vandens siurbliai yra vienintelė išeitis kai kasant pamatus ar kitos paskirties duobes reikia pašalinti susikaupusį vandenį. Kuro tipas nėra svarbus renkantis siurblį, tik tiek kad dyzelinis siurblys su tuo pačiu kuro kiekiu veiks šiek tiek ilgesnį laiką. Benzininiams ir dyzeliniams siurbliams reikia periodiški atlikti apžiūrą, jei paliekame drėgnose patalpose ar lauke reikėtų sutepti tepalu ar pasirūpinti užuovėja nuo lietaus.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...