Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Kokia įranga reikalinga baseinui?

Kokia įranga reikalinga baseinui?

baseinasLauko ar vidaus baseiną įsirengti gali sau leisti ne kiekvienas. Tai tikras prabangos požymis ir tie kurie juos įsirengia šiaip jau nesidomi kaip jį pastatyti ir įrengti. Planuojantiems įsirengti baseiną reikia ne tik išsirinkti norimą dizainą bet ir žinoti kokia įranga reikalinga baseinui įrengti ir tai kaip ją reikia prižiūrėti.

Vandens filtras

Tai yra taip pat vienas iš svarbiausių baseino įrenginių nes jis valo vandenį nuo mechaninių dalelių ir bakterijų. Vandens filtrų yra įvairių tipų – kasetiniai, su smėlio užpildu ir specialūs. Pagal baseino dydį ir vandens savybes specialistai parenka ir instaliuoją visą vandens filtravimo sistemą. Filtruoti vandenį būtina nuolat o keisti filtrus reguliariai nes kitaip pablogėjus vandens kokybei galite užsikrėsti.

Vandens siurblys

vandens siurbliai yra patys svarbiausi įrengiant bet kokio tipo baseiną. Juos reikia rinktis labai atsakingai nes tai įrenginys kuris turi tarnauti ilgai ir nekelti rūpesčių dėl gedimų. Vandens siurblys veikia nuolatos, jis varinėja vandenį iš šildytuvo į baseino talpą ir aktyvuoja visą filtravimo procesą. Vandens siurblių yra kelių tipų – vieno arba dviejų greičių arba reguliuojamo greičio. Apie tai kokio reikia jūsų baseinui geriausiai pakonsultuos baseiną įrengiantys meistrai. Pagal vartotojų atsiliepimus geriausias yra reguliuojamo greičio nes jį galima nustatyti kad veiktų greitai kai baseiną užpildote ar valote arba nustatyti veikti lėtai kai baseinu naudojatės kasdien.

Vandens šildytuvas

Bet kuriam baseinui reikalingas šildytuvas nes tik užsigrūdinęs žmogus gali plaukioti pvz. 10 laipsnių šilumos vandenyje. Vandenį reikia pašildyti bent jau iki 20 laipsnių tam kad jaustumėtės šiek tiek maloniau. Vandens šildymo temperatūrą galima reguliuoti pagal poreikį ir tai kiek pinigų norite išleisti elektrai.

Valymo įrankiai

Baseino gylis įrengiamas individualiuose namuose dažniausiai būna 1.60 metrų gylio. Tokio užtenka nevaržomai plaukioti o išvalyti taip pat nėra sudėtinga. Baseinų valymo įrankiai su tinkleliu yra teleskopiniai, galima reguliuoti pagal ilgį ir baseiną išvalyti lengviau ir greičiau.

Uždanga

Kiekvieną diena baseine retai kas maudosi. Tik labai aktyviai sportuojantys ar specialius dienos ritualus turintys vandens sporto entuziastai. Jei baseinas įrengtas lauke vandenį reikia uždengti tm kad apsaugoti nuo lapų, dulkių, smulkių šiukšlių, paukščių mėšlo, vabzdžių ir kitų nešvarumų. Vidaus baseinai taip pat uždengiami nes į juos taip pat gali patekti nešvarumų.

 

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...