Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kokia vestuvinių žiedų aukso spalva šiuo metu madingiausia?

Kokia vestuvinių žiedų aukso spalva šiuo metu madingiausia?

žiedai

Vestuviniai žiedai https://klasikiniaiziedai.lt/produkto-kategorija/vestuviniai-ziedai/– svarbiausi papuošalai gyvenime. Populiariausi žiedai būna pagaminti iš aukso, sidabro ar platinos. Didžiausi aukso privalumai yra tie, jog tinkamai  prižiūrimas auksas tarnauja labai ilgai ir yra įvairių spalvų, tad puikiai tnka tiems jaunavedžiams, kurie nori originalių papuošalų. Šiuo metu madingiausia aukso spalva: balta, geltona,raudona. Ypač populiarėja švelniai rožinės spalvos auksas. Jis išgaunamas žiedą dengiant rožiniu rodžiu. Jei nerandate rožinio, galite rinktis ir raudoną. Užsienyje jis irgi labai populiarus. Nebijokite mūvėti balto aukso sužadėtuvių žiedo su raudono aukso vestuviniu žiedu ir panašiai. Juvelyrai net aukso spalvas mišo viename žiede: Pusė būna geltono aukso, pusė- balto arb tik juostelė iš kitos spalvos metalo. Užmirškite prietarus, jog jei tavo  vestuvunis žiedas iš geltono aukso, tuomet turi ir auskarus, grndinėlę ar kituspapuošalus rinktis būtent ištokios spalvos metalo. Maišykite ir nešiokite skirtingų spalvų metalo papuošalus.

Ar madingos vestuvinio žiedo geometrinės formos?

Taip, vestuvinio žiedo geometrinės formos, madingos. Ypač jei vestuvinis  žiedas sudarytas iš daug smulkių kvadratėlių, o jų viduje spindi deimantukai. Vyrai, žinoma, gali apseiti ir be jų, bet ir jiems norisi- tegu puošiasi, nes šie prabangūs akmenys tiks ir vyriškame žiede. Deimantai gali būti ir apvalūs, bet įtvirtinti kvadrate. Kad vestuviniai žiedai, išlaikytų savo vertę, jaunavedžiai turėtų pasirūpinti, kad žiedai turėtų Lietuvos prabavimo tūmų įspaudą, jei žiedai turi brangakmenių, pasirūpinti atskiru sertifikatu.

Sužadėtuvių ir vestuvių žiedai- kartu

Pasaulyje prigijusi tradicija iškart pirkti žiedų komplektą, kuris susideda iš sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo, populiarėja ir Lietuvoje. Perkant žiedų komplektą, svarbu, kad žiedai neviršytų 6 milimetrų pločio kartu sudėjus, nes tuomet ir negražu, ir pirštas atrodo storesnis. Jeigu jūsų sužadėtuvių žiedas yra  2 milimetrų pločio, tuomet vestuvinį rinkites, ne platesnį nei 4 milimetrų. Žinoma, jeigu jūsų pirštai yra labai ilgi, galima  bendrą plotį padidinti iki 8 milimetrų.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...