Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Namai / Kokias medines grindis pasirinkti?

Kokias medines grindis pasirinkti?

grindysNors pastaruoju metu apdailos srityje atsiranda naujų grindų technologijų, tokių kaip vinilinės ar akmens grindys, tačiau medinės grindys vis dar tvirtai išlaiko savo pozicijas. Klasikinės medžio grindys vertinamos dėl savo patvarumo, lengvos priežiūros ir praktiškumo. Šios savybės būdingos ne tik natūralaus medžio grindims, bet ir kitoms medinių grindų rūšims. Nežinote, kokias medines grindis pasirinkti? Pateikiame jums informaciją apie medinių grindų rūšis. Tikimės, tai palengvins jūsų apsisprendimą.

  • Parketlentės

Parketlentės gaminamos iš kietmedžio ir faneros. Tai puiki, ekonomiškai naudinga alternatyva natūralaus medžio grindims. Parketo gaminimui naudojama įvairi mediena, tačiau verta žinoti kad iš lapuočių medžių pagamintas parketas bus kietesnis ir patvaresnis. Jei planuojate parketlentes kloti ant šildomų grindų, žinokite, kad ne visos dvisluoksnio parketo rūšys tiks tokioms grindims. Tuo tarpu trisluoksnis parketas skirtas būtent šildomoms grindims, tad tokiu atveju reikėtų pasirinkti trisluoksnio parketo variantą. Daugiau informacijos apie dvisluoksnį ir trisluoksnį parketą galite rasti namų apdailos centro internetinėje svetainėje unideco.lt.

  • Laminatas

Laminatą taip pat galima drąsiai priskirti medinių grindų klasei. Ši iš medienos plaušų gaminama grindų danga pasižymi minimaliais pokyčiais ilgamečio naudojimo eigoje. Taip pat įsigyjant laminatą pasidomėkite jo atsparumo klase, jei norite itin atsparios susidėvėjimui grindų dangos. Kuo didesnis laminato atsparumo klasės skaičius, tuo laminatas bus atsparesnis aplinkos poveikiui ir naudojimo žymėms.

Tiek laminatas, tiek parketlentės tinkamos įvairiausioms patalpoms – nuo vaikų kambario namuose iki pramoninės paskirties patalpų. Šios abi medinių grindų rūšys pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Atsparumas, lengva priežiūra, puiki išvaizda ir prieinama kaina leidžia šias medines grindis vadinti geriausiu pasirinkimu tiek ieškantiems klasikos, tiek norintiems modernių variantų.

Taip pat skaitykite

Patalpų oro kokybės gerinimas rekuperatorių pagalba

Kadangi vis daugiau laiko praleidžiame patalpose, oro, kuriuo kvėpuojame, kokybė tampa labai svarbiu mūsų bendros ...