Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kokie kompiuteriai turi pranašumą prieš savo konkurentus?

Kokie kompiuteriai turi pranašumą prieš savo konkurentus?

Renkantis naują kompiuterį, gali iškilti daug klausimų: kuris gamintojas yra patikimesnis, kuris gamintojas siūlo palankesnį vartotojui kainos ir kokybės santykį, kurio gamintojo produktas yra modernesnis ir labiau atitinkantis poreikius. Nusprendėme pristatyti du gaminius, kurie ekspertų manymu yra bent vienu žingsniu toliau už savo konkurentus – galbūt dėl gero kainos ir kokybės santykio, o galbūt dėl inovatyvių idėjų, kurias gamintojai realizavo išleisdami šiuos gaminius. Štai, kurie kompiuteriai buvo geriausiai įvertinti šiais metais:

  1. DELL XPS All In One

Tai hibridinis kompiuteris, kuris sulaukė tiek daug dėmesio dėl vienos savybės, kurios neturėjo anksčiau buvę hibridiniai įrenginiai – sisteminė įranga nėra išskaidyta į dvi skirtingas dalis, viskas yra sudėta į vieną sistemą. Negana to, šis įrenginys turi pakankamai didelį monitorių, kas yra gana neįprasta kitiems hibridiniams įrenginiams. Jo ekranas – beveik penkiolika colių.

Tie, kas mėgsta tobulą vaizdą, tikrai džiaugsis faktu, jog šis gaminys turi Full HD technologijos ekraną. Tiems, kas ieško komfortabilumo, iš tiesų patiks faktas, kad ekrano gale esančias atramas galima labai preciziškai reguliuoti, todėl galėsite nesunkiai pasistatyti ekraną ant savo darbo stalo. Nulenkus atramas, jūs turėsite rankose planšetę. Taigi, su šiuo Dell gaminiu viskas yra tikrai taip paprasta.

Šalia neblogos vaizdo plokštės, šis įrenginys jums taip pat pasiūlys galingą Intel iCore i7 procesorių, kuris yra keturių branduolių. Tokį pat galingą procesorių naudoja ir Apple Macbook, apie kurį kalbėsime antrojoje straipsnio dalyje.

  1. Apple MacBook

Trumpai pristatę naująjį Dell šedevrą, pereisime prie antrojo kompiuterio, sudrebinusio visą kompiuterijos rinką. Tai ne kas kitas, kaip tik naujasis Apple MacBook su Retina ekranu. Naujoji „Retina“ ekrano technologija leidžia mėgautis kur kas geresne nuotraukų, vaizdo įrašų kokybe. Tačiau, ši nauja technologija turi kai ką, ko neturėjo niekas iki šiol – ji leidžia ekrane matomą tekstą matyti taip, lyg tai būtų knyga ar popieriaus lapą. Slopinanti atspindžius technologija pasirūpins, kad skaitydami iš „Retina“ ekrano, jūs nejaustumėte jokio skirtumo – lyg skaitytumėte iš popieriaus lapo.

Geri kompiuteriai
www.pcmag.com nuotr.

Tai didelis privalumas tiems, kas mėgsta skaityti elektronines knygas. Jeigu anksčiau nešiojami kompiuteriai bei planšetės buvo peikiamos dėl to, kad negali perduoti tokio pat natūralaus vaizdo kaip elektroninės knygų skaityklės, tai dabar rezultatas išlygintas – Apple kompiuterių gamintojai pasirūpino, kad elektroninės knygos ir laiškai atrodytų nepriekaištingai.

Kita nauja technologija, kurią taip pat galime pamatyti naujajame Apple Macbook kompiuteryje – „Force Touch“. Tai suteiks naujų galimybių visiems vartotojams – nuo šiol galėsite ne tik valdyti įrenginį savo rankomis, tačiau taip pat ir justi jį. Pasirodo, nauja technologija leidžia kompiuteriui įvertinti paspaudimo stiprumą, taip pat atpažinti įvairius gestus. Su tuo atsiveria ir naujos galimybės – ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, tačiau ir patogiau tvarkant jums reikalingą informaciją. Negana to, Apple įdiegė tokias naujoves kaip piešimas, spartintuvas, stiprus paspaudimas. Pavyzdžiui, pamėginę piešti, jus pajusite, kad sukurti gražų piešinį kompiuteriu tikrai įmanoma, nes jūsų rankų judesiai yra nepriekaištingai perduodami į iOS sistemą.

Tai du modeliai, kuriuos galime laikyti lyderiais dabartinėje kompiuterių rinkoje. Jie išsiskiria anksčiau nematytomis funkcijomis ir nepriekaištinga kokybe.

 

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...