Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kokių siuntinių pervežimas Europoje yra pigiausias?

Kokių siuntinių pervežimas Europoje yra pigiausias?

Neretai žmonės pribijo naudotis vienokių ar kitokių tarptautinių parduotuvių paslaugomis, ką lemia didelių prekių pristatymo kainų baimė. Visgi, dalimi atvejų ją reikėtų pamiršti, kadangi kai kurių siuntinių pervežimas Europoje yra išties labai pigus.

Padangos

Padangos yra viena iš tų prekių, kurių pirkimo iš užsienio valstybėse įsikūrusių parduotuvių bijoti tikrai nereikėtų, kadangi toks pasirinkimas išsiskiria ne tik kur kas didesniu padangų pasirinkimu bei aukštesnes kokybe, bet ir pakankamai nedideliais tokių paslaugų įkainiais. Kodėl padangų pristatymas yra pakankamai nebrangus? Iš esmės tai lemia pervežimams puikiai tinkanti padangų forma, ko pasekoje net ir keletas perkamų padangų komplektų tikrai neužims ypač daug vietos. Būtent dėl to, net ir naudojantis privačių kurjerių paslaugomis jūsų mokesčiai už pristatomas prekes iš aplinkinių valstybių bus tik kiek didesni nei naudojantis alternatyvių parduotuvių Lietuvoje paslaugomis. Taip pat, nemenkai prie nedidelių padangų pristatymo į Lietuvą kainų prisideda ir tai, jog aplinkinėse valstybėse yra įsikūrę pakankamai nemažai garsiausių padangų gamintojų atstovybių, ko pasekoje perkant jų gaminamą produkciją padangų nukeliaujamas atstumas bus pakankamai nedidelis lyginant su tuo, kur yra įsikūrusios konkrečių kompanijų pagrindinės atstovybės.

Drabužiai

Vasaros suknelių mados
dressedtoat.wordpress.com nuotr.

Drabužiai – dar vienas prekių tipas, kurių pristatymas į jūsų namus iš bet kurios kitos Europos valstybės kainuos pakankamai nedaug. Taip, jei pirksite nedidelį prekių kiekį bei naudositės kurjerių paslaugomis individualiomis paslaugomis, galutinės prekių pristatymo jums išlaidos bus pakankamai nemažos. Visgi, šiomis dienomis jums yra sudarytos šiltnamio sąlygos tam, kad pirkdami drabužius iš bet kurios Europos vietos už jų pristatymą į namus sumokėtumėte minimaliai. Iš esmės prie to prisideda grupinius užsakymus vykdančios įmonės, kurių Lietuvoje šiomis dienomis yra ne viena ir ne dvi. Pastarosios vienu metu vykdo daugybės žmonių užsakymus, ko pasekoje kiekvienam žmogui tenkanti galutinė prekių pristatymo kainos dalis yra pakankamai nedidelė. Būtent tai yra pagrindinis ir efektyviausias būdas, leidžiantis jums sutaupyti savo lėšas šiuo aspektu, ko pasekoje ieškoti kitų alternatyvų tikrai neturėtumėte.

Taip pat, sutaupyti siunčiantis drabužius iš kitose Europos valstybėse įsikūrusių šios srities parduotuvių jums padės ir kiek įmanoma didesnis užsakymo dydis. Taip yra dėl to, nes pagal daugumos šios srities parduotuvių politiką kuo daugiau išleisite pirkdami jų parduodamas prekes, tuo mažiau mokėsite už jų pristatymą. Tad jei jau naudojatės vienos ar kitos kiek tolėliau esančios drabužių parduotuvės paslaugomis, nedarykite to pirkdami tik vieną prekę – pagalvokite ir apie tai, kokių papildomų drabužių jums gali reikėti, ko pasekoje jų nusipirkti galėtumėte to pačio užsakymo metu.

Prieš vykdydami užsakymą prie jo prisijungti pasiūlyti galite ir savo draugams, artimiesiems ar net ir kolegoms – iš to naudos gaus ne tik jie, gaudami galimybę be jokių biurokratinių reikalų įsigyti drabužių iš įvairių užsienio šalyse įsikūrusių drabužių parduotuvių, bet ir jūs, tokiu būdu padidindami savo vykdomo užsakymo dydi, kas suteiks jums galimybę kur kas mažiau sumokėti už prekių pristatymą ne tik dėl didesnio prekių skaičiaus, bet ir dėl fakto, jog prisidėjus kitiems žmonėms prie jūsų vykdomo užsakymo prekių pristatymo kaina dalinsis į keletą dalių.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...