Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Koks turi būti sausas ėdalas šunims?

Koks turi būti sausas ėdalas šunims?

edalas 

Augintiniams skirto maisto pasiūla rinkoje labai gausi. Nuo skirtingų gamintojų, iki keletos ar keliasdešimt rūšių sauso maisto kartais priverčia pasimesti šunų augintojus. Tuomet tampa sunku ne tik išsirinkti, bet ir nuspręsti pagal ką rinktis ėdalą. Tad pateikiame informaciją, į ką reikia atkreipti dėmesį ir koks turi būti sausas maistas šunims.

  • Vertingas

Bene svarbiausia yra sauso maisto sudėtis. Ėdalas turi būti bent su vienu iš šių ingredientų mėsa, žuvimi arba kiaušiniais. Taip pat atkreipkite dėmesį, kiek sausame maiste yra ne maisto produktų (konservantų ir kitų E raide žymimų medžiagų). Kuo jų mažiau, tuo geresnės kokybės ir natūralesnis bus sausas maistas.

  • Tinkamas

Visi sausi maistai skirstomi pagal amžiaus ir svorio grupes, kurioms jie subalansuoti. Iki metų amžiaus šuneliams rinkitės būtent jiems skirtą maistą. Jis dažniausiai būna pažymėtas „Puppy“ ženklu. Nuo metų iki 18 mėn. šuniui ieškokite „Junior“ užrašo ant pakuotės, o suaugusiam 2 9 metų amžiaus šuniui rinkitės  maistą, žymimą „Adult“. Pagal šuns svorį sausas ėdalas skirstomas į šias grupes: „Mini/Small“ iki 10 kg sveriantiems šunims, „Medium“ nuo 10 kg iki 25 kg sveriantiems  šunims, „Maxi/Large“ nuo 26 kg iki 44  kg sveriantiems  šunims ir „Giant“ daugiau nei 44 kg sveriantiems šunims.

  • Kokybiškas

Tik kokybiškas sausas ėdalas pasižymės visomis geriausiomis savybėmis. Tokio ėdalo tiek sudėtis, tiek rūšys pritaikytos įvairiems poreikiams. Kokybiško ėdalo gamintojų pasiūloje dažniausiai galima rasti ir turintiems sveikatos problemų šunims skirto maisto. O juk tokiems augintiniams ėdalą reikia rinktis itin atidžiai. Tad visuomet atkreipkite dėmesį ir į gamintojo vardą, atsiliepimus ir kokybės standartus. Na, o jei jūsų patirtis dar neleidžia atskirti kokybiškų produktų prekinio vardo, ieškokite ant pakuotės „Super Premium“ žymėjimo.

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...