Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kriptovaliutos naiviems žmonėms atneša didelius nuostolius

Kriptovaliutos naiviems žmonėms atneša didelius nuostolius

kriptovaliutos

Turbūt daugelis lietuvių sutiks, kad dirbti už minimalią algą yra labai sunku tiek fiziškai, tiek ir emociškai. Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių pradeda domėtis papildomomis uždarbio galimybėmis. Dabar patariama vis daugiau dėmesio skirti kriptovaliutoms. Tai yra viena iš rečiausių galimybių uždirbti pinigus investuojant mažas sumas. Kriptovaliutos ir blockchain technologija turėtų būti bent kiek išnagrinėta, kad būtų aišku į ką siūloma investuoti.

Pirmiausia, reikia išskirti kriptovaliutas ir paprastus žetonus. Kriptovaliutos yra būtent tai, kas ir domina pasaulį. Tai skaitmeninė valiuta, kurie niekaip nėra surišta su bendra sistema. Kriptovaliutos daugelyje šalių net nėra laikomos turtu. Kaip bebūtų, jos skiriasi nuo minėtų žetonų.

Žetonai (tokens), dažnai yra įvardijami kaip kriptovaliutos, nors teisingiau būtų sakyti, kad tai kaip ir skaitmeninės akcijos. Pavyzdžiui, kai įmonei reikia pajamų apyvartoms didinti ar pajamų veiklos apimtims gerinti, jas galima gauti neparduoda akcijas, o parduodant žetonus. Tiesiog naudojamas blockchain technologijomis ir sukuriama kaip ir kriptovaliuta, bet ji veikia decentralizuotai ant kokios nors platformos. Paprastai kalbant, įmonės išleidžia savo žetonus, kuriuos galima nusipirkti įprasta tvarka – iš pačios įmonės arba biržose. Tie žetonai pardavinėjami tose pačiose biržose ir jų kainą diktuoja būtent rinka. Tie žetonai pardavinėjami lygiai taip kaip ir kriptovaliutos. Esmė ta, kad už tuos žetonus jūs galite kažką įsigyti iš tos įmonės, kuri juos platina arba ne – čia jau reikėtų skaityti sąlygas prieš perkant.

Kaip bebūtų, kriptovaliutų rinka nėra smarkiai reguliuoja ir prižiūrima ir tai patvirtina faktas, kad už manipuliacijas nieko nebūna. Pavyzdžiui, kai bandoma manipuliuoti akcijomis, galima netgi sėsti į kalėjimą, o ką jau kalbėti apie ypač dideles baudas. Kriptovaliutų rinkoje to nėra. Bet koks stambus žaidėjas, atėjęs su didžiuliu kapitalu, gali lengvai manipuliuoti rinka ir nieko jam už tai nebus.

Norintiems investuoti pinigus į kriptovaliutas, reikia ypač kruopščiai pasidomėti priežastimis, dėl kurių žmonės pinigus tiesiog praranda. Žinodami kitų klaidas, patys lengviau apsisaugosite nuo nuostolių, kurie gali būti be galo dideli.

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...