Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kur sandėliuoti žemės ūkio produkciją?

Kur sandėliuoti žemės ūkio produkciją?

žemės ūkio produkcija 

Tiek žemės ūkio technikos, įvairių padargų, daiktų, tiek ir žemės  ūkio produkcijos sandėliavimas gali tapti nemenku galvos skausmu, nes įprastai naujų pastatų statybos užima nemažai laiko, o nuoma taip pat yra gan brangus malonumas. Tiek auginant produkciją, tiek ir ją sandėliuojant galima rasti inovatyvių sprendimų, padedančių išspręsti klausimus, sutaupyti laiko ir pinigų.

 

Sandėliavimo sprendimai

Daiktų sandėliavimas ir vietos trūkumas nebūtinai turi reikšti naujas statybas. Tuo lengvai leidžia įsitikinti storex.lt siūlomi sprendimai. Lengvai sumontuojami tentiniai angarai yra puiki alternatyva metaliniams ar mūriniams statiniams. Žemės ūkio produkcijai sandėliuoti gali būti sumontuojami įvairaus dydžio angarai tiesiai ant pasirinkto žemės ploto ar ant betoninio pagrindo. Pastatymo greitį būtent ir lemia tai, ant kokio paviršiaus statomas angaras bei kokio jis bus aukščio.

Dar vienas ryškus privalumas yra tokio tipo statinio mobilumas. Kuomet reikalingas laikinas sprendimas arba reikia karts nuo karto keisti sandėlio vietą, tuomet toks tentinis angaras yra nepamainomas. Priklausomai nuo statinio dydžio, jį specialistų komanda gali surinkti per 1-2 dienas. Todėl jei ūkyje reikia greito ir patogaus sprendimo, susijusios su daiktų ar laikinu žemės ūkio produkcijos sandėliavimu, tuomet tai yra optimalus sprendimas.

 

Kaip įrengti tentinį angarą?

Kaip jau minėta, tentinis angaras gali būti sumontuojamas bene visur. Tam reikalingas lygus pagrindas, o jo grindų tipas gali būti tiek paprasta žemė, tiek betonas ar kito tipo danga. Angaro konstrukciją sudaro metalas ir tentas. Tai patikimai žemės ūkio techniką, padargus ar produktus apsaugo nuo aplinkos poveikio. Reikalui esant angaro viduje gali būti sumontuota ir speciali įranga, skirta produkcijos atvėsinimui.

Jei surenkamo angaro aukštis neviršija 4,5 metro, tuomet statyboms nereikia specialios įrangos ir dažniausiai tokį angarą užsakovai yra linkę susirinkti patys. Specialistų komanda apmoko, kaip tai reikia atlikti saugiai ir paisant visų tokio tipo pastatams keliamų reikalavimų.

Vienas didžiausių privalumų yra tas, jog tentinis angaras gali būti pastatytas šalia namų, fermos, lauko, kuriame vykdomi darbai, ganyklos ar kitoje patogioje vietoje. Tai inovatyvus sprendimas tiems, kas ieško papildomų erdvių ir nenori savo ūkio darbų apkrauti statybų rūpesčiais.

 

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...