Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Langų deflektoriai – privalumai

Langų deflektoriai – privalumai

deflektoriai

Langų deflektoriai – privalumai

Drąsiai galima teigti, jog langų deflektoriai, kitaip dar vadinami langų deflektoriais arba tiesiog paprasčiausiai deflektoriais yra užmirštas daiktas – prieš porą dešimčių metų jie buvo kur kas populiaresni tiek ir vakaruose, tiek ir Lietuvoje. Tiesa, mados po truputį grįžta, todėl vis daugiau ir daugiau vairuotojų pasirenka montuoti šį „priedėlį“ į savo automobilius.

Sunku pasakyti kodėl žmonės juos pamiršo ir populiarumas buvo sumažėjęs. Galbūt dėl to, jog praeityje gaminti langų deflektoriai neturėjo labai geros prekinės išvaizdos ir dažnu atveju paprasčiausiai gadindavo visą automobilio išorės išvaizdą. Džiugu, jog dabartiniai langų deflektoriai jau yra šiuolaikiško dizaino, todėl dažnu atveju ne tik nedarko automobilio, bet netgi jį papuošia.

Jei ir jūs esate suinteresuotas šiais įrenginiais, tačiau vis dar dvejojate, perskaičius šį straipsnį iki galo abejonių tikriausiai nebeliks. Deflektoriai turi labai daug privalumų, o jų kaina yra sąlyginai maža, todėl 9 atvejais iš 10 tai bus gera investicija kuri netruks atsipirkti.

Pakalbėkime apie pačius svarbiausius langų deflektorių privalumus, po truputėlį panagrinėdami kiekvieną iš jų.

Daugiau gaivaus oro jūsų automobilyje

Retas naujesnės kartos automobilis dabar neturi oro kondicionieriaus. Na, galbūt tik maži ir ekonominės klasės automobiliai negali pasigirti šia prabangos preke. Tai reiškia, jog žmonės ištisus metus važinėja užsidarę langus ir vėsinasi oro kondicionieriaus pagalba.

Važinėjant mieste toks dalykas gal ir yra įprastas bei normalus – oras čia užterštas automobilių išmetamosiomis dujomis, todėl leisti jo pro langus į automobilio vidų visai nesinori. Tačiau visai kita situacija jei jūs vairuojate užmiestyje ar kaime – daugelyje Lietuvos vietų oras yra tiesiog puikus, šviežias ir tyras. Gaila, tačiau daugelis vairuotojų nepasirenka išnaudoti šių privalumų, ir užuot įsileidę gero oro į automobilio vidų pro langus, vėsinasi oro kondicionieriaus pagalba.

Iš dalies taip yra dėl to, jog važiuojant didesniu greičiu ir atsidarius vieną ar ypač kelis automobilio langus, yra jaučiamas diskomfortas. Visų pirma, didėja kuro sąnaudos, kadangi į vidų patenkantis vėjas padidina pasipriešinimą kurį tenka įveikti automobiliui. Visų antra, sukuriamas nemalonus ūžesys. Visų trečia, vėjas gali pūsti tiesiai jums į veidą, kas nėra malonu. Langų deflektoriai išsprendžia visas šias problemas, todėl galite be vargo mėgautis gaiviu Lietuvos oru automobilio salone bei išjungdami kondicionierių.

Permatomi deflektoriai

Kaip jau minėjome, deflektoriai seniau buvo negražūs ir traukiantys žvilgsnį. Dėl visko galima kaltinti jų dizainą. Kaip bebūtų, dabar situacija yra iš esmės kitokia – žiūrint plika akimi, dauguma langų deflektorių yra permatomi, todėl visiškai nedarko automobilio išvaizdos. Dar vienas variantas – deflektorius nėra permatomas, tačiau jis sutampa su automobilio kėbulo spalva, todėl taip pat nekrenta į akis.

Privalumai pastačius automobilį

Langų deflektoriai dirba savo darbą ne tik kai jūs važiuojate automobiliu, bet ir tada, kai automobilis pastatytas laukia savo darbo laiko. Ypač, jei kalbame apie vasarą ir automobilį turite pastatyti ant saulės. Sumontavus deflektorių į automobilį, jūs galėsite palikti pravirus langus – per patį deflektorių nesimatys, jog langas yra praviras, todėl tai niekam nekris į akis ir niekam nekils noras pabandyti įsilaužti į jūsų automobilį. Tokiu būdu mašina visą laiką vėdinsis ir neprikais iki nepakeliamos temperatūros. Be to, dauguma deflektorių nepraleidžia saulės spindulių, todėl jie nepateks į jūsų automobilį net ir pro paliktą pravirą langą.

Apsauga nuo lietaus

Nors pagrindinė langų deflektorių paskirtis ir yra pagerinti važiavimą apsaugant jus nuo vėjo patenkančio pro pravirus langus, jie taip puikiai pasitarnauja ir lyjant lietui. Lietuvoje lyja labai dažnai, todėl ši funkcija irgi yra be galo aktuali. Sumontuoti langų deflektoriai apsaugos šoninius langus nuo vandens lašų, todėl tai ne tik pagerins jūsų matomumą vairuojant lietingomis oro sąlygomis, bet ir apsaugos nuo purvo patenkančio ant langų.

Mažiau sunaudoto kuro

Na ir galiausiai, akivaizdus ekonominis pranašumas – turėdami langų deflektorius, jūs galėsite išjungti kondicionierių ir prasidaryti langus. Specialios deflektorių aerodinaminės savybės neleis vėjui sukurti papildomo pasipriešinimo, todėl jūs sutapysite kurą. Tai akivaizdi nauda, kuri greitai atpirks paties delfektoriaus kainą.

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...