Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Lenkų elektroninės muzikos žvaigždes „Rebeka“ sužavėjo lietuvio remiksas

Lenkų elektroninės muzikos žvaigždes „Rebeka“ sužavėjo lietuvio remiksas

Lenkijos elektroninės muzikos žvaigždės „Rebeka“ išrinko mėnesį trukusio radijo stoties „Power Hit Radio“ konkurso nugalėtoją, kuriuo tapo lietuvių muzikos kūrėjas Simonas Kuoga. „Rebeka“ nariai buvo sužavėti šiuo radijo stoties ir jaunųjų talentų bendradarbiavimu.

„Esame visiškai nustebinti šiuo konkursu. Nesitikėjome tiek daug remiksų. Visada malonu išgirsti kitokią tavo dainos versiją. Norime padėkoti visems konkurso dalyviams! Simonas Kuoga sukūrė originaliausią remiksą, todėl jį ir pasirinkome. Sveikiname! Ir pasimatysime „Granatos Live“!“, – džiaugėsi „Rebeka“ nariai.

grupė „Rebeka“
grupė „Rebeka“ (Arek Nowakowski nuotr.)

Lietuvoje vis labiau populiarėjantis elektronikos duetas iš Lenkijos „Rebeka“ rugpjūčio 1 dieną grįžta į mūsų šalį, kur gros festivalyje „Granatos Live“. Ta proga radijo stotis „Power Hit Radio“ surengė konkursą, kurio metu buvo galima remiksuoti naujausią grupės dainą „Breathe“.

Per 4000 perklausų surinkę dalyvių kūriniai buvo skelbiami ir vertinami „Power Hit Radio“ svetainėje, pristatomi ir transliuojami eteryje.

Laimėtojo Simono Kuogos darbas jau pristatytas grupės „Rebeka“ ir „Power Hit Radio“ socialinėje erdvėje. Šis kūrinys bus įtrauktas į radijo grojaraštį, o autorius gaus kvietimą į festivalį „Granatos Live“, kur susitiks su grupe.

Elektroninės muzikos duetas „Rebeka“ – viena įdomiausių šiuolaikinių Lenkijos grupių, dažnai lyginama su „Portishead“, „CocoRosie“ ir Roisin Murphy. Vokalistės Iwonos Skwarek ir instrumentalisto Bartoszo Szczęsny duetas maišo elektroninę ir pop muziką, drąsiai eksperimentuoja su analoginiais sintezatoriais, žavi savo charizma ir tekstais.

Praėjusiais metais „Rebeka“ grojo „Loftas Fest“ ir kūrybinės konferencijos „What’s Next?“ vakarėlyje.

Video:

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...