Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Lilas ir Innomine surengs savo koncertą „Žalgirio“ arenoje

Lilas ir Innomine surengs savo koncertą „Žalgirio“ arenoje

Kovo 12 dieną hip hopo duetas Lilas ir Innomine surengs ambicingiausią savo šou. Tam jiedu pasirinko vieną didžiausių koncertinių erdvių Baltijos šalyse – „Žalgirio“ areną.

Iki to duetas visą savo dėmėsį ir jėgas skirs būtent šiam koncertui ir žada niekur daugiau nepasirodyti. „Koncertas tik vienas, tačiau pasiruošimo darbų jam – galybė“, – pasakojo Lilas.

Nereikia bijoti arenos dydžio

Lilas ir Innomine savo iki šiol svarbiausio koncerto vietą rinkosi ne pagal dydį, o pagal galimybes. Pasak jų, „Žalgirio“ arena yra kiek mistifikuojama dėl tam tikrų ten vykstančių renginių komunikacijos.

„Išties ta vieta yra tiesiog normali reali erdvė“, – sako Lilas. „Be to, ji moderni, multifunkcionali ir labai patogi tam tikrų idėjų įgyvendinimui, kurių niekur kitur mums nepavyktų įgyvendinti“, – Lilą papildo jo scenos ir kūrybos kolega Innomine.

Lilas ir Innomine
Lilas ir Innomine (Lukas Šalna nuotr.)

Tiesa, vaikinai pripažįsta, kad dar net nepaskelbus apie šį koncertą kolegų rate jau pasitaikė skeptiškų klausimų „ar nebijo?“, „ką sau galvoja?“, „ar surinks areną?“.

„Arenos tikrai nebijome – mums tai savotiškas rokenrolas. Šiuo sumanymu nesiekiame niekam nieko įrodyti – tiesiog norime padaryti gerą renginį“, – sakė Lilas.

„Be to, „surinkti areną“ nėra visai teisingas išsireiškimas. Arena puikiai transformuojasi pagal žmonių kiekį ir poreikius – taigi kiek besusirinktų, vis tiek arena bus surinkta“, – kalbėjo Innomine.

Vis dėlto noras surengti lietuviško repo šou didelėje erdvėje su dar daugiau galimybių nėra netikėtas:

„Mūsų koncertus sekančių klausytojų ši naujiena neturėtų nustebinti. Visada buvome pasiutę šiais klausimais ir nuolat ieškome iššūkių. Netgi pradedant pirmuoju soliniu koncertu „Lofte“ – tuo metu tai atrodė tikrai ne mažesnis kosmosas nei „Žalgirio“ arena“, – sako Lilas.

Kukli koncerto vizija virto begaline fantazija

Pradėję organizuoti šį koncertą, Lilas ir Innomine koncentravosi ties kūrybinėmis idėjomis, o technikai ir jos kiekiams skyrė mažiau dėmesio. Vis dėlto pradėjus formuoti komandą, vizijos ir norai pradėjo sparčiai augti. Dabar nuo scenografų iki apšvietėjų – visi dega noru padaryti įspūdingą reginį.

„Taip, iš tos kuklios vizijos atsirado ir skraidančios scenos, ir į veiksmą salėje reaguojančios vizualizacijos, ir dar daug visko… Tiesa, dabar nesinori visko atskleisti. Be to, detalizuoti šou elementus dar ankstoka. Tačiau kai tik viską pasitvirtinsime – būtinai papasakosime“, – kalba Innomine.

Lilas ir Innomine – Karina:

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...