Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Mobilus sulankstomas posėdžių stalas

Mobilus sulankstomas posėdžių stalas

sulankstomas posedžiu stalas

Įsivaizduokite labai paprastą situaciją nedidelėje įmonėje – reikia sukviesti visus darbuotojus prie vieno stalo, kad galima būtų aptarti įvairius klausimus. Kai darbuotojų 10, tai nesunku padaryti sustūmus du ar tris stalus. Kai darbuotojų yra 30, tiek stalų sustumti gali ir nepavykti. Ką daryti? Kaip visus susodinti?

Čia pagelbėtų mobilus sulankstomas posėdžių stalas, kuris yra pritaikytas būtent tokiems atvejams. Tiesiog ištraukiate stalą iš sandėliuko, išlankstote ir galima sėsti prie jo dešimtims žmonių.

Kaip atsirado mobilus sulankstomas posėdžių stalas? Jį sukūrę inžinieriai susidūrė su keliomis skirtingomis problemomis:

  • Kaip patalpinti nedidelėse patalpose didelį stalą?
  • Kaip nebrangiai transportuoti posėdžių stalą jo neišardant, nes ardymo metu pasimeta kelios detalės ir tolimesnis stalo naudojimas yra problemiškas?
  • Kur laikyti stalą, kai jis nėra reikalingas, kad patalpos būtų naudojamos efektyviai?
  • Kaip posėdžių stalą paruošti darbui per kelias minutes, o ne per kelias valandas?

Inžinieriams, kuriantiems biuro baldus pavyko sukurti į armoniką panašų stalą su ratukais. Jis yra labai mobilus – didelį stalą gali nustumti iš sandėliuko į posėdžių kambarį vos vienas žmogus. Jo išlankstymas ir paruošimas darbui užtrunka vos 2-5 minutes. Daugiausia laiko užtrunka stalviršių sutvirtinimas vienas su kitu, kad stalas būtų stabilus. Lįsti po stalu nereikia, nes biuro darbuotojas neturi darbinės aprangos, kad tai galėtų padaryti. Stalo transportavimas yra labai nesudėtingas. Jis telpa į standartinę lengvojo automobilio priekabą arba krovininį mikroautobusą, todėl jo pervežimas iš vieno biuro į kitą yra labai nesudėtingas ir nebrangus. Toks stalas gali būti naudojamas ir įvairių įmonės renginių metu kaimo turizmo sodyboje.

Dar vienas svarbus momentas – toks mobilus sulankstomas posėdžių stalas gali taupyti vietą. Yra ne vienas būdas, kaip galima išdėstyti stalus, kad būtų maksimaliai išnaudojama erdvė. Dvi stalų eilės gali būti sustumiamos lygiagrečiai suformuojant platų stalą, kur žmonės gali sėdėti vienas prieš kitą nepažeisdami asmeninės erdvės ribų. Taip pat stalus galima sudėlioti pusmėnuliu, viduryje padarant papildomos vietos. Toks būdas labai plačiai naudojamas įvairių mokymų metu, kai per vidurį sėdi dėstytojas, o aplink jį išsidėstę kursų dalyviai. Aišku, visus stalus galima sudėlioti palei sienas paprastam darbui. Tai idealus būdas suformuoti keletą darbo vietų naujiems darbuotojams. Tokį stalą reiktų turėti visiems biurams. Tokie biuro baldai lengvai pritaikomi prie esamo biuro interjero, nes galima pasirinkti skirtingas stalviršių spalvas ir tekstūras.

 

 

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...