Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Muziejuje – vaikų darbų paroda „Žiemos išaustos juostos“

Muziejuje – vaikų darbų paroda „Žiemos išaustos juostos“

Šių metų gruodžio 17 dieną 17.30 valandą Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (adresas Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atidaroma Klaipėdos jaunimo centro dizaino studijos „Kukutis“ parengta paroda „Žiemos išaustos juostos“. Ji skirta studijos 15 metų jubiliejui. Parodoje pristatoma vaikų tapyba ant drobės bei linksmi mažiausiųjų mokinukų sukurti angeliukai. Kol dar už lango žiema neskuba visų pradžiuginti baltuma ir sniegu lankytojai kviečiami pasidžiaugti kitokia žiema vaikų darbuose. Renginio metu gros KJC tautinės muzikos ansamblis „Ralio“ (R. Spalinskienė).

Paroda muziejuje bus eksponuojama iki 2016 metų sausio 2 dienos.

Paroda „Žiemos išaustos juostos“
Paroda „Žiemos išaustos juostos“

Plačiau apie studiją

Klaipėdos jaunimo centro dizaino studijai „Kukutis“ 2016 m. sausio mėnesį sukanka jau penkiolika metų. Ją šiuo metu lanko apie penkiasdešimt 4–14 metų amžiaus vaikų. Norėdami pailsėti po pamokų, jie tiesiog žaidžia su spalvomis, formomis, faktūromis bei įvairiais daiktais. Taip pat išbando ir atranda naujų, įdomių technologijų, konstruoja pilis, lėles, vazas, erdvinius paveikslus, tapo ant audinio, stiklo bei įvairių daiktų. Netradicinės medžiagos ir priemonės vaikus skatina pažinti spalvotyros bei kompozicijos taisykles. Kiekvienais metais yra surengiama apie 5–10 parodų, dalyvaujama įvairiuose projektuose, akcijose, taip pat miesto, respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Apie 20 mokinių kiekvienais metais tampa šių konkursų laureatais. Vaikų darbai yra patekę į UNESCO ir LR Seimo kalendorius, konkursų katalogus.

Informaciją parengė Renata Sondaitė,

KJC vaikų dizaino studijos „Kukutis“ mokytoja metodininkė

Kviečiame apsilankyti!

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...