Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Pramogos / Naudinga informacija apie SPA Druskininkuose

Naudinga informacija apie SPA Druskininkuose

spaDaugeliui vasaros atostogos asocijuojasi su pajūriu – Palanga, Šventąja ar Nida.

Dėl šios priežasties, turistų kiekis kituose kurortuose sumažėja ir todėl tokie miestai kaip Druskininkai tampa puiki vieta norintiems ramaus ir jaukaus poilsio gamtos apsuptyje, su SPA procedūromis ir baseinų malonumais.

SPA poilsis

Druskininkai SPA procedūromis, sanatorijomis ir viešbučiais garsėja jau ne vienerius metus, o per daugybę metų sugebėjo pasiekti tokį lygi, kad Druskininkai kelia pavydą ne tik kitiems Lietuvos kurortams, bet ir kaimyninių šalių miestams.

Didžioji dalis žmonių galvoja, kad poilsis Druskininkuose geriausias yra šaltuoju metų laikotarpiu, tačiau taip nėra. Kadangi esant šiltiems orams galima geriau pažinti Druskininkų miestą ne tik pėsčiomis, bet ir dviračiais, apsilankyti lauko kavinėse ar restoranuose ar tiesiog pasivaikščioti po nepaprasto grožio parkus.

Ko ne kiekvienas viešbutis Druskininkuose pasižymi SPA procedūromis, pirčių ir baseinų malonumais. Kiekvienas kurorto poilsiautojas be vargo gali rasti ir pasirinkti jam reikalingas procedūras ir visai nesvarbu ar tai bus masažas, ar sūkurinė vonia, ar tiesiog suomiška pirtis.

Maitinimas

Kiekviename SPA centre ir viešbutyje yra teikiamos maitinimo paslaugos, o meniu patenkins kiekvieno asmens poreikius.

Jei poilsio metu norite geriau pažinti miestą, siūlome rinktis tik pusryčius, o pietus ir vakarienę valgyti mieste, taip aplankant ir susipažįstant su kurorto restoranais ir kavinėmis.

Mėgstantiems visa atostogų laiką praleisti viešbutyje arba SPA centre, siūlome rinktis pilną maitinimą. Vietoje siūlomas maitinimas tikrai nustebins gardžiu maistu ir plačiu asortimentu. Pusryčiai dažniausiai ruošiami švediško stalo principu nuo ankstyvo ryto, kad anksti išvykstantys svečiai spėtų papusryčiauti.

Kainos

Nakvynės ir SPA malonumų kainos Druskininkuose yra labai įvairios. Paprastai, tiek darbo, tiek savaitgalį nakvynė su SPA Druskininkuose dviem asmenims kainuoja nuo 50 iki maždaug 210 eurų.

Šiame mieste konkurencija yra tikrai didelė, todėl viešbučiai, sanatorijos ir SPA Druskininkuose siekia užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, puikų aptarnavimą, bei platų paslaugų spektrą.

Taigi, ieškantiems ramaus SPA poilsio – Druskininkai yra puikus pasirinkimas!

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...