Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Naudingi patarimai keliaujantiems į Belgiją atostogauti

Naudingi patarimai keliaujantiems į Belgiją atostogauti

belgija 

Šiaurės vakarų Europos valstybė Belgija pastaruoju metu itin dažnai aplankoma lietuvių. Kai kuriuos į šią šalį atveda verslo reikalai, juk Belgija yra gan ekonomiškai stipri valstybė. Taip pat ir turistai nevengia aplankyti šios vaizdingos ir ne taip toli nuo Lietuvos esančios valstybės. Su visais, kurie ketina keliauti į Belgiją, dalinamės naudingais patarimais!

  • Transportas

Belgijoje viešasis transportas yra traukiniai ir autobusai, o didesniuose miestuose kursuoja ir tramvajai bei metro viešasis transportas. Belgija pakankamai nedidelė šalis, kurioje didžiausias atstumas tėra apie 300 km. Tad nenorintys naudotis viešuoju transportu, pakankamai taupiai gali keliauti nuosavu arba išnuomotu automobiliu. Kelių būklė Belgijoje yra labai prižiūrima, tad prastų kelio ruožų galima aptikti tik labai retais atvejais.

  • Apgyvendinimas

Belgija garsėja kaip aukštos kokybės apgyvendinimą puoselėjanti šalis. Dauguma stambių Belgijos viešbučių siūlo keturių arba penkių žvaigždučių apgyvendinimo paslaugas. Žinoma, ir kaina už prabangias gyvenimo sąlygas taip pat atitinkama. Na, o jei norite ekonomiškesnio varianto, pasirinkite nedidelius šeimoms priklausančius viešbučius arba nuomojamus namelius ar butus.

  • Maistas

Belgijos nacionalinis maistas nepasižymi jokiomis itin išskirtinėmis lietuvių skoniui savybėmis. Kas labiausiai gali nustebinti svečius iš Lietuvos Belgijoje – tai neįprasti skonių deriniai, pavyzdžiui, mėsos kepsnys su uogienės padažu. Kalbant apie maisto kokybę, belgai ypač vertina natūralų bei šviežią maistą, tad maisto produktų ir patiekalų kokybė yra itin gera. Be abejo, nepamirškite pasimėgauti desertais. Juk Belgijoje gaminamas geriausias šokoladas pasaulyje! Na, o mėgstantys alų, visuomet giria Belgijos gamintojų daromo alaus skonines savybes.

Tad jei tik turite galimybę, būtinai aplankykite šią nedidelę, tačiau įspūdingą šalį. Kaip ir kiekviena šalis, taip ir Belgija turi tai, ko galbūt nerasite jokioje kitoje šalyje.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...