Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Namai / Naujas būstas Klaipėdoje, prisitaikantis prie išrankiausių pirkėjų poreikių

Naujas būstas Klaipėdoje, prisitaikantis prie išrankiausių pirkėjų poreikių

butai klaipėdojeKlaipėda vilioja visos Lietuvos turistus ir svečius iš užsienio vaizdinga architektūra, uostamiesčiu, pramogomis ir karjeros perspektyvomis. Gyvenimas Klaipėdoje tampa vis patrauklesnis ir jaunoms šeimoms, ieškančioms vietos, kur įsikurti. Be to, naujas būstas Klaipėdoje atitinka išrankiausių pirkėjų poreikius, užtikrindamas jaukią gyvenamąją aplinką, racionaliai išplanuotą būstą, aukštos kokybės medžiagas ir komfortiškas gyvenimo sąlygas.

 

Butai, tampantys lyderiais NT rinkoje

Nekilnojamojo turto rinkai augant ir griežtėjant pirkėjų poreikiams, NT vystytojams tenka iš tiesų paprakaituoti, kad galėtų savo pirkėjams pasiūlyti tai, kas geriausia. Šiuolaikiniai projektai siūlo ne tik konkretų būstą, bet ir profesionalų namų įrengimą, saugią ir komfortišką gyvenamąją aplinką. Tai svarbiausias naujos statybos butų privalumas, kuris išryškina jų pranašumus prieš senos statybos namus.

 

Kuo skiriasi senos ir naujos statybos projektai?

Nors senos statybos butai kainuoja mažiau, paprastai didžiausiais jų trūkumais įvardijami seni inžineriniai tinklai, senos lifto sistemos ir pan., kas greitu metu gali pareikalauti gana didelių išlaidų remontui. Išlaidų reikalauja ir gana brangus šildymas, žiemos metu keliantis nemenką galvos skausmą taupantiems gyventojams. Be to, paprastai perkant tokį būstą, tenka investuoti ir į jo atnaujinimą bei interjero kūrimą. Dar viena problema yra tai, kad tuo atveju, jei būsto įsigijimui norite imti paskolą, senos statybos daugiabučius bankas vertina ne taip palankiai kaip naujos statybos, t. y. paprastai tokiai paskolai taikomos griežtesnės sąlygos, skolinama mažesnė pinigų suma. Neretai kalbama ir apie tai, kad senos statybos daugiabučiai negali užtikrinti pageidaujamos tvarkos ir švaros laiptinėje, nėra tokie saugūs.

Naujas nekilnojamo turto projektas Klaipėdoje, priešingai, siūlo itin komfortiškas gyvenimo sąlygas, atitinkančias išrankiausiųjų poreikius. Šiuos butus renkasi tiek miesto naujakuriai, tiek senieji Klaipėdos gyventojai, nusprendę persikelti į naujus namus. Be to, NT brokeriai šiuos būstus vertina kaip puikią investiciją ateičiai ir būsto nuomai. Apgalvoti projektai ir iki smulkmenų išpuoselėta gyvenamoji aplinka patiks tiek vyresniems, tiek jaunesniems Klaipėdos gyventojams ir tiks mažiems vaikams. Pirkėjams siūlomi 2–4 kambarių butai daugiaaukščiuose namuose. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima rinktis tiek pilnai, tiek dalinai įrengtus būstus.

Taip pat skaitykite

Kasos aparatai: kaip pasirinkti geriausią?

Vykdant verslą, susijusį su pardavimais, būtinas kokybiškas ir saugus kasos aparatas. Nuo to, kokie kasos ...