Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Naujausiame „Colours Of Bubbles“ albume – muzikinės ironijos triumfas

Naujausiame „Colours Of Bubbles“ albume – muzikinės ironijos triumfas

Roko grupė „Colours of Bubbles“ pavasarį pasitiks pristatydama naują albumą. Antra studijinė šiauliečių plokštelė, kuri vadinsis „She Is the Darkness“, muzikos parduotuves pasieks kovo 8 dieną.

„Šis įrašas – tai muzikinės ironijos triumfas prieš paviršutiniškumą, kasdienybę ir nuvalkiotas klišes. Jame sudėtos visos mūsų mintys, muzikinės idėjos, išgyvenimai ir patyrimai. Tai mūsų muzikinės sielos apnuoginimas, kuriame susimaišo tamsa, meilė ir pyktis, džiaugsmas ir polėkis, viltis ir liūdesys“, – pasakojo grupės „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas.

Muzikantas pripažįsta, kad „She Is the Darkness“ – neabejotinai milžiniškas kokybinis grupės žingsnis į priekį. Albume neįprastai daug pučiamųjų instrumentų skambesio, kurių muzikinis prieskonis dažnai primins senus amerikietiškus kino filmus. Pasak J. Aleksovo, nauja grupės muzika – tai savotiškas garso takelis visam moderniam pasauliui.

Grupė „Colours of Bubbles“
Grupė „Colours of Bubbles“

Pavasarį pasirodysiančiame Lietuvos indie roko vėliavnešių albume – daugiau kaip metus kurti nauji 9 kūriniai. Diskas įrašytas keturiose skirtingose studijose. Tam, kad šis įrašas išvystų dienos šviesą, du kolektyvo nariai metė darbus Vilniuje ir kurti grįžo į savo gimtąjį miestą Šiaulius.

Grupės nariai vienbalsiai tvirtina, kad albumo pavadinimas „She Is the Darkness“ – neatsitiktinis, turintis savo istoriją. Tačiau apie ją muzikantai teigė papasakosiantys prieš pat disko pristatymo koncertą. Tiesa, kol kas atkleisti, kur bus pristatytas įrašas, šiauliečiai atsisakė. Prašomi bent jau kelių užuominų, vyrukai teigė, kad tai tamsi, nevienareikšmiškai vertinama vieta, kurioje bus tikrai daug moterų. Oficialus pirmasis „Colours of Bubbles“ albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertas įvyks kovo 8 dieną.

Pirmas albumo singlas – kūrinys „Rusty Trombone“ grupės gerbėjams buvo pristatytas dar sausio vidury. Dainą palankiai įvertino ne tik „Colours of Bubbles“ fanai, bet ir muzikos kritikai. Artimiausiu metu dienos šviesą turėtų išvysti ir antrasis radijo singlas.

Colours of Bubbles | She Is The Darkness (album teaser):

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...