Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Nauji butai Vilniuje gali būti suprojektuoti būtent Jums

Nauji butai Vilniuje gali būti suprojektuoti būtent Jums

Kiekvieno iš mūsų poreikiai yra skirtingi. Vieni mėgsta gyventi aktyviai ir tikrai labai mažai laiko leidžia namuose. Jiems svarbu patogi lova ir teisingai suprojektuotas vonios kambarys. Tokiems žmonėms, kurie dažnai keliauja ir mažai būna namuose, dažniausiai net nereikia erdvių spintų bei didelių virtuvės zonų. Jie retai gamins maistą namuose, tad kartais jau net šios namų dalies atsisakoma. Kalbama, kad ateities butai nebeturės virtuvių, nes nebebus poreikio gamintis patiems ir tai bus pati didžiausia prabanga. O juk virtuvės zonos įrengimui naujame bute tenka pakloti tikrai nemažas sumas.

Kita dalis žmonių gali dirbti iš namų ir jiems bus tikrai aktuali virtuvė, kur norės pasigaminti pietus ar lengvus užkandžius tarp darbų. Šiems žmonėms galbūt bus aktualus ir sportui skirtas kampas bei tiesiog didesnio ploto butas. O jei namuose gyvena sutuoktinių pora, kurie abu dirba iš namų, tai tikriausiai tiek vienas, tiek ir kitas norės turėti atskirus darbo kambarius, iš kurių būtų žymiai patogiau ir produktyviau dirbti. Jeigu tokia šeima dar turi ir vaikų, tai reikės dar vieno kambario jų poreikiams patenkinti, kur jie galėtų miegoti, žaisti ar, jeigu jau eina į mokyklą – paruošti pamokas.

Situacijų tikrai daug, tad labai svarbu, kad perkami nauji butai Vilniuje būtų suprojektuoti pagal Jūsų poreikius. Aišku yra dalis ir žmonių, kurie tiesiog nori didelės erdvės ir tada pareikšti savo norus dizaineriui, kaip būtų galima perprojektuoti vidaus erdves bei atlikti apdailą. Tokiems pirkėjams, kurie turi individualių poreikių, geriausia pirkti naujos statybos butus dar „iš popieriaus“. Tuomet dar gali būti atliekamos vienos ar kitos išplanavimo korekcijos, kurios patenkins Jūsų poreikius gyvenant tokiame bute.

Tokiais atvejais projektuotojas dar galės apjungti sanitarinius mazgus į vieną arba juos išskaidyti į du ar net pakeisti jų vietas. Galėsite laisvai susiprojektuoti virtuvę ir atskiras jos zonas. Galės keistis numatytų zonų išdėstymas. Jeigu norėsite, pagal pirminį planą gali keistis ir kambarių skaičius bei jų išdėstymas. Perkami nauji butai Vilniuje taip pat gali būti suprojektuoti ir pagal Jums patogias elektros, kanalizacijos, vandentiekio sistemas ir jų taškų vietas.

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...