Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / „Nauji metai“ – populiariausias kūrinys lietuviškame „iTunes“

„Nauji metai“ – populiariausias kūrinys lietuviškame „iTunes“

Daugiau nei prieš metus „Anties“ kartu su Leonu Somovu ir Jazzu naujam gyvenimui prikelta daina „Nauji metai“ per šiuos naujuosius metus vėl tapo populiariausia lietuviškame „iTunes“ tope. Šis kūrinys buvo mėgstamiausias lietuvių pasirinkimas ir per praėjusius naujuosius.

Kartu su „Antimi“ tarp populiariausių naujametinių kūrinių lietuviškame „iTunes“ tope šiemet buvo galima rasti Adelės „Hello“, SEL „Kam tu meldies“, „Coldplay“ „Adventure of a Lifetime“ ir Leon Somov & Jazzu „Ką tu su manim darai?“.

Nauji metai
Singlo „Nauji metai“ viršelis (M.P.3 nuotr.).

Singlas „Nauji metai“ buvo įrašytas 2014 lapkritį specialiai grandioziniam „Anties“ trisdešimtmečio turui per šalies arenas. Daina ne tik aukštai kilo į radijo stočių topus, bet buvo įvertinta ir auksinio singlo apdovanojimu, o „YouTube“ kanale „Naujų metų“ vaizdo klipo peržiūros artėja jau prie 4 milijonų.

„Mums tikrai pavyko išsizombinti – pati tapau geresnė ir man nebe taip baisiai šalta! Ačiū „Ančiai“, ačiū Algirdui, ačiū muzikai“, – prisimindama praėjusių metų „Anties“ turą „Zombiai atrieda atidunda!“ sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu, šiais metais pati turavusi per šalies arenas bei „Naujus metus“ jose atlikdavusi ir koncertinės programos metu, ir per bisą.

Turas „Zombiai atrieda atidunda!“ „Anties“ vardą įrašė tarp pretendentų M.A.M.A. metų koncertinio atlikėjo nominacijoje. Koncerto „Siemens“ arenoje Vilniuje pagrindu CD ir DVD formatais yra išleistas koncertinis albumas „Zombiai atrieda atidunda!“. Šis koncertas taip pat buvo parodytas ir kino teatruose su 5.1 garsu.

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...