Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Neregėti gyvūnai animacijoje „Oi, laivas dingo“ mėgins patekti į Nojaus arką

Neregėti gyvūnai animacijoje „Oi, laivas dingo“ mėgins patekti į Nojaus arką

Daugelio animacijos „Oi, laivas dingo!“ („Ooops! Noah is Gone…“) personažų nepamatysime jokiame zoologijos sode. Tais laikais, kai gyvūnams reikėjo gelbėtis nuo Pasaulinio tvano, ne visus juos noriai ėmė į didįjį laivą. Aršesnių žvėrių konkurencijos neatlaikė ir niekur neregėta rūšis – kailianosiai. Pažinti juos galima iš spalvingo kailio ir melsvų dryžių ant straubliuko pavidalo nosies ir ausyčių. Kviečiame susipažinti su nematytais gyvūnais, kuriuos sutikti Lietuvos kinuose galima nuo šių metų rugsėjo 18-os dienos.

Pagrindinis filmuko personažas – kailianosis Finis, smalsus ir geraširdis gyvūnėlis oranžiniu kailiuku. Patekusiam į bėdą Finiui išsigelbėti padeda įgimtas draugiškumas ir drąsa, kurios jis pats nesitikėjo turįs. Finio tėtis, kailianosis Deivas – nuolat keliaujantis, pūkuotas ir spalvingas sausumos žvėrelis, mokantis suręsti būstą iš bet ko ir bet kur. Kuomet kalba pakrypsta apie jo sūnelio Finio saugumą, Deivas gali tapti nepaprastai atkaklus, išradingas ir drąsus.

Animacinis filmas „Oi, laivas dingo“
Animacinis filmas „Oi, laivas dingo“

Dar vieni nematyti žvėreliai animacijoje „Oi, laivas dingo!” – grimpai. Kaip ir visi grimpai, Lėja yra arši, mėgstanti nuotykius bei nebijanti pavojų. Tačiau ieškodama dingusio laivo ir bandydama pasprukti nuo potvynio kartu su kailianosiu Finiu, ji atranda daugystės svarbą ir tampa gerokai švelnesnė. Lėjos mama Heizė – nagais ir dantimis pasiryžusi ginti savo šeimą, karingoji grimpė niekada nepasiduoda. Tačiau kuomet norėdama išgelbėti vaikus ji turi veikti petys į petį su pūkuotu ir geraširdžiu Deivu, Heizė atranda ir švelniąsias savo plėšrūniškos prigimties puses.

Animacijoje sutiksime ir kitų keistuolių. Nors liūtas stengiasi atrodyti išdidus ir drąsus žvėrių karalius, jis neturi laiko mėgautis savo karaliavimu. Liūtas privalo sužiūrėti visus žvėris įeinančius į Nojaus Arką. Nuo tokios gausybės reikalų jis tampa išsiblaškęs ir panašesnis į juokdarį, nei į karalių.

Dar du įsimintini draugeliai, kurie tai pat mėgins išsisukti nuo kylančio vandens – banginis Obisijus ir jo bičiulis Kibukas. Pelkių augalais apmaurojęs banginis negyvena jūroje, o šliaužioja žemės paviršiumi. Nelabai mėgstamas kitų žvėrių, bet linksmas ir geros širdies, Obisijus susidraugauja su Finiu ir Lėja, bei padeda jiems gelbėtis nuo potvynio. Jį visada lydi Kibukas – banginiui ant nugaros įsitaisęs pūkuotas aštuonkojis gyvenime neturintis jokių rūpesčių. Jis daug nekalba, bet nuolat šypsosi. O ko liūdėti, kai viskuo, net ir gelbėjimusi nuo Pasaulinio tvano, pasirūpins aplinkiniai.

OI, LAIVAS DINGO! / Ooops! Noah is Gone… (lietuviškai dubliuotas anonsas) :

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...