Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Nuo kompleksų gelbsti plastinė chirurgija

Nuo kompleksų gelbsti plastinė chirurgija

Išorinis grožis labai subjektyvus dalykas, tačiau šiuolaikinėje visuomenėje yra labai vertinamas. Daugelis pasipiktinusių teigia, jog tikrai ne grožis gyvenime svarbiausia. Žinoma, kad ne. Tačiau negalime paneigti fakto, jog gražiems žmonėms dažnai viskas sekasi daug geriau: jiems lengviau rasti darbą, draugų, bendrauti. Kodėl? Dažniausiai jie labiau pasitiki savimi, savo jėgomis ir nebijo klysti ar drąsiai parodyti to, ką geriausiai sugeba. O ką daryti tiems, kurie yra varžomi jų pačių kompleksų ir jaučiasi įstrigę ne savo kūne?

Dabartiniame pasaulyje, kur grožis sutapatinamas su didžiausia vertybe, būti kitokiu kartais yra išties sunku. Tam tikri kompleksai mums neleidžia judėti pirmyn, trukdo bendrauti, siekti karjeros aukštumų. Be abejo, galime save nugalėti ir teigti, jog išvaizda mums nerūpi. Tačiau atsitikus kokiai nors situacijai ar išgirdus repliką, mūsų visos įdėtos pastangos nueina niekais. Ir nors viešai to neparodome, tačiau viduje stipriai išgyvename ir tai vėl atsiliepia mūsų pasitikėjimui savimi. Dažnai sekasi tiems žmonėms, kurie rodo iniciatyvą, nebijo dėmesio ir viešumos. O kai kompleksai trukdo viešai kalbėti, nes jaudulys dėl išvaizdos nugali norą parodyti savo sugebėjimus, tuomet tikėtis paaukštinimo yra gana naivu. Užimant aukštesnes pareigas įmonėje tenka daugiau bendrauti su kolegom, palaikyti ryšius su klientais ir partneriais, dalyvauti įvairiuose susitikimuose, kuriuose reikia pasisakyti. Jei viso šito bijoma ir vengiama tik dėl baimės jausmo, nereikėtų jai pasiduoti, o ieškoti būdų, kaip išspręsti problemą.

plastinė chirurgija
galleryofcosmeticsurgery.com nuotr.

Dabar yra daugybė klinikų, kuriose plastikos chirurgai gali kardinaliai pakeisti žmogaus tolesnį gyvenimą. Naujausia įranga ir technologijos suteikia chirurgams galimybę atlikti net ir labai sudėtingas plastines operacijas, tačiau kartais reikia tik nedidelio gydytojų įsikišimo ir asmuo jau atrodo visai kitaip. Todėl, jei žmogus nėra patenkintas kuria nors savo kūno dalimi ar veido bruožais ir norėtų juos keisti, jis neturėtų bijoti pasikonsultuoti su specialistu. Galbūt visai nesudėtinga operacija padėtų iš naujo pažvelgti į save ir imti labiau pasitikėti bei pamilti asmenį, į kurį kas rytą žvelgiate veidrodyje?

Jokioje gyvenimo srityje nereikia persistengti. Atvykus į kliniką, plastikos chirurgai pirmiausia pasistengs išsiaiškinti, ar Jūsų noras pagrįstas. Dažnai žmonės tiesiog prisikalba ir sau įteigia kompleksus, kurių realybėje nėra ar jie beveik nepastebimi. Tuomet su žmogumi kalba ne tik chirurgas, bet ir kitų sričių specialistai, kurie įvertina susidariusią padėtį. Juk dažnai matome populiarių įžymybių, kurios išties per stipriai persistengia su savo išvaizdos pasiekimais ir galiausiai atrodo ne taip jau gerai. Dažniausiai žmonės gerai apsvarstę ir pasitarę su gydytojais klinikose atlieka vieną ar kelias operacijas, kurios suteikia tik akį džiuginantį rezultatą.

Grožis neturėtų tapti mūsų vienintele siekiamybe, tačiau tai labai svarbus faktorius įtakojantis gyvenimo kokybę. Nors yra daugybė psichologų patarimų, kaip atsikratyti vienokių ar kitokių išvaizdos kompleksų, susigyventi su savimi, tačiau tai gelbsti toli gražu ne visada. Kartais kompleksai labai neigiamai veikia mūsų gyvenimo tėkmę, ypač įgyti dar ankstyvoje vaikystėje ir lydėję visą laiką Kiekvienas rūpinasi namais, kuriuose gyvena, tačiau nereikėtų pamiršti ir savo kūno, kuris yra būtent ta vieta, kurioje praleisime visą gyvenimą. O jeigu yra visos galimybės jį pagražinti, kodėl tuo nepasinaudojus, kartu pamirštant ilgai varginusius skaudžius prisiminimus?

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...