Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Pakuotės gamyba pritaikant žiedinę ekonomiką

Pakuotės gamyba pritaikant žiedinę ekonomiką

Šiandien gyvename visuomenėje, kurioje kaip niekad dažnai akcentuojamos ekologijos problemos, linksniuojamas žodis „tvarumas“ ir siūlomi įvairūs būdai, padėsiantys į kiekvieno kasdienybę įtraukti daugiau žingsnių, vedančių į ekologiškesnio pasaulio kūrimą. Šiandien jaučiame pareigą kreiptis į tuos verslus, kurie užsiima įvairios produkcijos, įprastai tiekiamos pakuotėse, kūrimu. Būtent pakuotės šiuo atveju yra tas gaminys, kurį galima pasirinkti itin neapgalvotai. Mes savo ruožtu siūlome pakuotes savo produkcijai rinktis be galo atsakingai, pasidomėjus tų pakuočių gamintojais. Mes save pozicionuojame kaip tuos gamintojus, kuriems rūpi aplinkos apsauga, kurie daro viską, ką gali, kad savo klientams pateiktų kuo kokybiškesnį, kuo funkcionalesnį, kuo ekologiškesnį, kuo tvaresnį bei kuo draugiškesnį aplinkai produktą. Šiuo atveju kalbame būtent apie pakuotes. Atlikę pirminių pagamintų pakuočių analizę, įvertinome jų gamybos poveikį aplinkai ir ėmėmės pokyčių – norėjome sukurti produktą, kuris būtų kur kas tvaresnis.

Siekdami savo šio noro pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu, taip pat sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą, modernizavimo spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinant technologinę įrangą, automatizavimo rankinio padavimo bigavimo ir pjovimo bei kirtimo procesus – įtvirtinę šiuos pakeitimus pasiekėme naują ekologinio gaminio projektavimo principais suprojektuotą universalią barjerinę pakuotę su vienpusiu laminatu ir optimizuotu, t. y. mažesniu dengiamos spaudos plotu.

Įprastai gaminant tokias pakuotes sunaudojama daug plastiko, kuris neabejotinai kenkia mus supančiai aplinkai, taip pat gamybos procesų metu į orą išskiriama daug anglies dvideginio. Svarbu paminėti, kad sukaupiama daug gamybinių atliekų, sunaudojamas didelis kiekis cheminių medžiagų, taip sunaudojama daug energijos bei pastebimas didelis toksiškumas aplinkai.

Siekdami skatinti tvarumą, sukūrėme ekologiškesnę pakuotę, sumažinome nereikalingas žaliavas bei energijos sąnaudas. Pakeitę pakuotės technines specifikacijas bei pritaikę ekologinė pakuotės projektavimą sukūrėme tokią pakuotę, kuri mažintų atliekų kiekį, gerintų aplinkosauginį veiksmingumą bei visokeriopai prisidėtų prie aplinkos apsaugos užtikrinimo. Taip pat tokiu būdu prisidedame prie žiedinės ekonomikos skatinimo.

Svarbu ir tai, kad net iki 41 procento sumažinome anglies dioksido emisijas, o tai ypač svarbu kovojant su aplinkos rūgštėjimo problema.

Tad mes, IDEO LT, Jums sukūrėme tvaresnę, aplinkai draugiškesnę universalią barjerinę pakuotę, pasižyminčią technologiškai pažangiu dizainu, o Jūs galite prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo rinkdamiesi mūsų sukurtą pakuotę. Kurkime tvaresnį rytojų kartu, mažinkime aplinkos užterštumą kartu. Mes savo darbą jau padarėme, dabar Jūsų pareiga atsakingai pasirinkti!

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...