Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Paroda „Stiliaus ikona“

Paroda „Stiliaus ikona“

Šių metų gruodžio 17 dieną (ketvirtadienį), 17.30 valandą „Klaipėdos galerijoje“ (adresas Bažnyčių g. 6, Klaipėda) atidaroma paroda „STILIAUS IKONA“.

STILIAUS IKONA, KAS TAI?

paroda „STILIAUS IKONA“
Agnė

Kiekvienas kultūros raidai svarbus laikotarpis turėjo savo stilių ar grožio suvokimą, o kokia yra šių dienų stiliaus ikona? Atvira, vulgari, susikoncentravusi į savo kūno begalinį tobulinimą? Tas saldžiai kartus žodis įvaizdis, toks pažįstamas iš kiekvieno naujienų portalų, socialinių medijų, televizijos laidų, žurnalų, kurių pagrindinė tema vakarėlių liūtų gyvenimas. Provokuojantis, egzaltuotas socialinio statuso (dažnai išgalvoto ar įsivaizduojamo) demonstravimas, konceptualus snobizmas: demonstratyvi prabanga, demonstratyvus nerūpestingumas, ypatingos manieros ir elgesys. Apie tokias stiliaus ikonas žiniasklaidoje yra kalbama daugiausia, nors daugelis jų nėra nieko ypatingo pasiekę nei kūryboje, nei moksle – jie tiesiog žinomi dėl savo gyvenimo būdo.

Parodos tikslas – menine kalba ironiškai ar pagarbiai perteikti socialinį šio reiškinio aspektą.

Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus organizuojamojoje parodoje dalyvauja Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų dailininkai. Parodos kuratorė Danutė Žalnieriūtė.

Paroda vyks iki 2016 metų sausio 14 dienos.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...