Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Patarimai, kurie pagelbės lengviau pasirenkant ir suderinant papuošalus

Patarimai, kurie pagelbės lengviau pasirenkant ir suderinant papuošalus

Kas gali būti sudėtingiau nei suformuoti tobulą įvaizdį? Juvelyrinių dirbinių pasirinkimas visame šiame procese paprastai taip pat tampa labai sudėtingu. Nuostabu turėti didžiulę pasirinkimo laisvę, tačiau pernelyg didelė laisvė gali ir gerokai apsunkinti mūsų visą įvaizdžio formavimo procesą. Skamba pažįstamai? Laimei, jūs nesate vienos! Todėl skubame jus supažindinti su keliais svarbiais patarimais, kurie padės juvelyrinius dirbinius pasirinkti gerokai lengviau!

Papuošalai turėtų atitikti progą

Skimbčiojančios sluoksniuotos ant riešo dėvimos apyrankės nepavers darbo prie kompiuterio malonesniu ir praktiškesniu. Taigi, jei ruošiatės į darbą ar ketinate pakankamai daug laiko praleisti dirbdamos prie kompiuterio, turėtumėte atsisakyti palaidesnių apyrankių ar kitų juvelyrinių dirbinių, kurie jums galėtų trukdyti.

Tačiau juvelyrinių dirbinių pasirinkimas greičiausiai bus visiškai kitoks, jei imsime kalbėti apie laisvalaikį klube ar restorane. Todėl visuomet papuošalai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į konkrečią numatytą progą.

Pasitelkite „išraiškingus“ auskarus

Jūsų suknelė gali atrodyti nepriekaištingai, tačiau jei jūs norite pabrėžti savo veidą, turėtumėte nepamiršti apie auskarus, kurie padėtų šį tikslą pasiekti gerokai lengviau. Tokiu atveju auskarai turėtų švytėti ir būti labai gerai matomi. Jei pasirinksite tokius juvelyrinius dirbinius, galite būti tikros, kad jūsų veidas neliks nepastebėtas.

Žinoma, siekiant paties geriausio rezultato taip pat turėtų būti atsižvelgiama ir į veido formą, kadangi skirtingi auskarai tinka skirtingai veido formai. Pavyzdžiui, širdies formos veidui patariama pasirinkti lašo formos auskarus, o ovalaus veido atveju verta pagalvoti apie apvalios arba trikampio formos auskarus, kurie pabrėžtų žandikaulio liniją.

Juvelyriniai dirbiniai, kurie atitinka odos spalvą

Juvelyriniai dirbiniai neturėtų būti derinami vien tik prie mūsų pasirenkamų drabužių. Lygiai taip pat turėtų būti atsižvelgiama ir į savo odos spalvą. Pavyzdžiui, sidabrinė spalva yra pripažįstama standartine, kuri puikiai tinka natūraliems veido odos tonams. Tuo tarpu auksinė ypač puikiai tinka prie tamsesnių spalvų ir matinės odos. Šaltesnio odos tono savininkės gali rinktis juvelyriką su raudonos, purpurinės ir mėlynos spalvos brangakmeniais. Pastaruoju atveju taip pat puikiai tinka ir geltonasis auksas. Jei jūsų oda yra šiltesnio tono, tuomet jums turėtų puikiai tikti geltonos, oranžinės ir žalios spalvos brangakmeniai, derinami kartu su geltonais tauriaisiais metalais.

Šiltesnių spalvų maišymas su šaltesnėmis spalvomis

Rubinai, deimantai ar gintaras – tai labai galingi juvelyrinių dirbinių elementai. Jų spalvos yra labai išraiškingos ir „ambicingos“. Tokie juvelyriniai dirbiniai puikiai atrodo ant juodos ar baltos. Tačiau ar jūs kada susimąstėte apie tai, jog jie galėtų derėti ir su priešingomis spalvomis? Pavyzdžiui, šiltesnių spalvų brangakmeniai gali puikiai derėti su mėlynais ar purpuriniais elementais. Taigi, norint teisingai suderinti skirtingų juvelyrinių dirbinių spalvas visuomet naudinga pasinaudoti spalvų ratu. Be to, tai gali jums suteikti ir daugiau įkvėpimo.

Deimantai yra geriausi moterų draugai

Ir tai tikrai nėra naujiena. Deimantai juvelyriniuose dirbiniuose yra inkrustuojami jau nuo senų senovės. Ir tam yra labai svarbi priežastis – deimantai puikiai dera prie bet ko! Todėl jei kartais jums tenka susidurti su dideliu galvos skausmu, nes niekaip nepavyksta pasirinkti tinkamų juvelyrinių dirbinių, visuomet galite atsigręžti į deimantus. Tikrai nesuklysite.

Koordinuokite savo papuošalus

Kai bėgant laikui juvelyrinių dirbinių kolekcija sparčiai auga, gali tapti vis sudėtingiau atrasti tai, kas jums geriausiai tiktų. Būtent dėl šios priežasties juvelyrinių dirbinių koordinavimas yra toks svarbus. Juvelyrinius dirbinius turėtumėte suskirstyti ne tik pagal jų rūšį, tačiau ir atsižvelgiant į jų spalvas bei medžiagas, iš kurių jie yra pagaminti.

Norite apie juvelyrinius dirbinius sužinoti dar daugiau? Tuomet siūlome apsilankyti https://ziedelis.lt/.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...