Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Namai / Patarimai, kurie pravers, perkant užuolaidų karnizus

Patarimai, kurie pravers, perkant užuolaidų karnizus

Nesvarbu, ar dar tik pradedate naujai įsirenginėti namus, ar tiesiog norite permainų ir naujų stiliaus vėjų savo namų zonose, žinokite, jog kruopščiai parinkti užuolaidų karnizai gali turėti didelį poveikį visam interjerui.

Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote naujų užuolaidų karnizų, reikia tiksliai žinoti, koks jų stilius geriausiai derės prie namų interjero. Tinkamas karnizo dydis, spalva ir užbaigimai ne tik pagyvins langų išvaizdą, bet ir pagerins bendrą kambario vaizdą, kuriuo galėsite džiaugtis daugybę metų.

karnizai

Patarimai, kurie pravers, renkantis geriausius karnizus namams:

  1. Tinkamo dydžio nustatymas. Rinkitės karnizą, kuris turės bent 2,5 centimetrų diametrą. Plonesni užuolaidų karnizai ne tik atrodo pigiai, bet ir nėra tokie patvarūs, nes gali greitai susilenkti nuo sunkesnio svorio užuolaidų. Renkantis karnizo ilgį, reikia prieš tai išmatuoti langų ilgį ir papildomai pridėti 7,5 – 15 centimetrus, nes karnizas vis tiek turi išeiti iš langų rėmų ribų. Taip ne tik langas atrodys didesnis, bet ir kambario vaizdas bus erdvesnis. Atitrauktos užuolaidos remsis į sieną, o ne uždengs langą. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie užuolaidų karnizai turi fiksuotą ilgį, bet kiti gali būti reguliuojamo tipo. Jeigu karnizo ilgio nepakanka (taip kartais nutinka mažuose kambariuose), kabinkite tik vieną užuolaidą pasirinktoje pusėje. Atraminiai karnizo laikikliai turėtų būti išdėstyti bent kas 120 – 130 centimetrų, tam, kad karnizas tinkamai laikytųsi.
  2. Spalvos pasirinkimas. Karnizo spalva geriausiai derės prie namų, jeigu rinksitės ją tokią, kuri atitiks tamsiausių kambario baldų tonus. Nors kartais pirkėjams tai atrodo netikslinga, bet patikėkite, toks sprendimas šiek tiek sušvelnins erdvę ir sukurs malonų kontrastą kambaryje. Renkantis karnizo spalvą, taip pat atsižvelkite ir į užuolaidas. Galite derinti karnizo spalvą su užuolaidų raštu. Taip pat atsižvelkite ir į namų aparatūros, durų rankenų, šviesos jungiklių spalvas. Tinkamos spalvos karnizas gerai derės prie namų visumos.
  3. Karnizo užbaigimų pasirinkimas. Juos renkantis, derėtų gerai atsižvelgti į namų dizaino formalumą. Pavyzdžiui, pinto stiliaus užbaigimai netiktų formalioje aplinkoje, bet gerai derėtų kaimo stiliaus verandoje. Vaikų kambariuose neblogai atrodo teminiai užbaigimai, pavyzdžiui, su gyvūnais ar kamuoliais. Labai atidžiai rinkitės ir apdailos medžiagą. Ji gali būti tiek stiklinė, tiek medinė, tiek ir metalinė

Taip pat skaitykite

Patalpų stebėjimo kamerų vaidmuo ir nauda

Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame pasaulyje, kuriame nuolat rūpinamasi saugumu, patalpų stebėjimo kameros tapo neatsiejama namų ir ...