Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Patraukliausios vietos gyventi Klaipėdoje

Patraukliausios vietos gyventi Klaipėdoje

Klaipėda

Kiekvienas besiruošiantis keisti gyvenamą vietą siekia suderinti kad nauji namai būtų ne tik šalia darbovietės bet ir tai kad be vargo galėtų pasiekti miesto poilsio zonas. Tai yra ypač aktualu Klaipėdoje. Jei pasižiūrėsime į žemėlapį atidžiai iš karto pastebėsime kad dažniausiai siūlomi būstai naujai besikuriančiuose mikrorajonuose Slengiai, Ginduliai, Mazūriškė tačiau labiausiai vertinami tiek pačių gyventojų tiek ir nekilnojamo turto vystytojų yra Melnragės ir Girilių rajonai. Taip yra dėl suprantamos priežasties nes faktiškai gyvenant miesto ribose atstumas iki pajūrio svyruoja nuo 200 iki 800 metrų. Toks būstas turi ženkliai didesnę vertę nes yra daug labiau orientuotas poilsiui. Dažnu atveju renkantis būstą tai yra pagrindinis faktorius nes keliaujant po miestą automobilių nėra didelio skirtumo ar sugaištame 25 ar 40 minučių kol nuvykstame į darbą, tačiau jei per dešimt minučių galime nueiti iki paplūdimio.

Vienas svarbus faktorius kurio naujo būsto pirkėjai nepastebi arba žiūri į tai pro pirštus yra nusikaltimų, vagysčių skaičius pes pastaruosius metus jus dominančiame rajone. Šią informacija galite rasti poicijos tinklapyje arba nekilnojamo turto skelbimų portaluose kur šalia informacijos apie būstą dar yra papildoma informacija kiek ir kokio pobūdžio nusikaltimų įvyko tam tikru atstumu nuo objekto per pastaruosiu mėnesius. Naujamiestis, Joniškė ir Pempininkai priskiriami prie padidintos rizikos rajonų tad svarstydami čia pirkti nekilnojamą turtą įvertinkite šią informaciją.

 

Kadangi Klaipėda yra siauras ir išilgai pagal pakrantę geografiškai išsiplėtojęs, susisiekimas mieste yra patogesnis nei kitų dviejų didesnių miestų Kauno ir Vilniaus todėl ir tai padidina bendrą žmonių pasitenkinimą ir miesto patrauklumą kitų atžvilgiu. Stabilus turistų srautas, miesto centre esantys didieji prekybos ir pramogų centrai, greitai viešuoju transportu ir dviračiais pasiekimas centras, senamiestis, taip pat ir automobilių nuoma Klaipėdoje tik dar labiau palengvina susisiekimą mieste.

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...