Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Plaukų dažymo mados

Plaukų dažymo mados

Ne tiek daug moterų yra visiškai patenkintos natūralia plaukų spalva https://www.groziui.lt/kirpykloms/plaukams/plauku-dazai-2. Net jei taip yra, moteriškos prigimties yra siekti universalumo ir išbandyti naujus dalykus, kad jos išvaizda pasikeistų. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą šiame santykyje, yra naujų plaukų spalvų išbandymas. Plaukų spalvų idėjas galima semtis iš bet kokio šaltinio – gamtos, šiuolaikinio meno, mados spalvų paletės ir derinių ir kt. Plaukų spalvų tendencijos neriboja, priešingai. Kiekviena plaukų spalva šiais metais ras savo vietą po saule, pradedant minkštais balayage ir ombre mišiniais natūraliuose blondinės, rudos ir raudonos spalvos atspalviuose iki ryškesnių pilkų, karamelės, kaštoninių ir bordo atspalvių iki visiškai nenatūralių neoninių ir pastelinių plaukų dažų spalvų. Dabar pats laikas išbandyti spalvą, apie kurią visada svajojote, kad ir kokia beprotiška ji būtų!

Balayage

Balayage plaukai yra šiandieninis šiuolaikinių plaukų sinonimas. Plokščios, monotoniškos spalvos užleido vietą daugiaspalviams dažų darbams, kurie dirba kartu su madingaisiais kirpimais, kai sukurtas dinamiškas, tekstūros ir apimties šukuosenas. Kiekviena „balayage“ plaukų spalva yra vienetinė, nes kiekvienoje plaukų galvoje ji atrodo kitaip, atsižvelgiant į pagrindinę spalvą, pasirinktą kirpimą ir natūralią plaukų tekstūrą.

Ombre plaukų spalva

Racionalus ombre plaukų spalvos pasirinkimas labai priklauso nuo natūralios jūsų plaukų spalvos ir iš dalies nuo jų ilgio, tačiau jų neapriboja. Galite lengvai nuspręsti dėl atvirkštinio ombre arba išbandyti netikėtas trumpų ombre plaukų versijas, kad išvaizda būtų originalesnė. Be abejo, gražios ilgos kasos visiškai atitinka ombre sąvoką.

Šviesūs plaukai

Kodėl džentelmenams labiau patinka blondinės? Merginos šviesiais plaukais siejamos su būties lengvumu, geru nerūpestingumu ir švelniu moteriškumu. Nesvarbu, ar jūs šiuo metu siūbuojate trumpus šviesius plaukus, ar ilgas šviesias garbanas, bet kokia blondinė šukuosena iš tikrųjų, jūs esate fėja vyrų akyse.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...