Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Poilsis Lietuvos kurortuose

Poilsis Lietuvos kurortuose

druskininkai

Poilsis gyvenime yra labai svarbus, be jo negalėtumėme gerai jaustis ir produktyviai leisti laiko. Kad kokybiškai pailsėtumėme nebūtinai reikia vykti į užsienį, kokybišką poilsį gali pasiūlyti tiek Birštonas, tiek Druskininkai ar Trakai.

Poilsis Birštone

Poilsis Birštone gali būti ne tik smagus, bet ir naudingas sveikatai. Miestas garsėja mineralinio vandens versmėmis ir šaltiniais. Dėl šios priežasties, Birštone gausu sanatorijų bei viešbučių su SPA centrais. Kurorto svečiai gali mėgautis nemokamu mineraliniu vandeniu, tyru pušynu oru bei gydomosiomis SPA pramogomis. Pasimėgavę grožio ir sveikatinimosi procedūromis pasijusite atgavę jėgas, pailsėję ir kupini energijos.

Birštonas garsėja ir savo piliakalniu – Vytauto kalnas. Tai yra vienas iš aukščiausių piliakalnių Lietuvoje. Ant jo XIV a. pabaigoje stovėjo medinė Birštono pilis, kuri pirmą kartą minima dar 1382 metais.

Kitas ne ką mažiau populiarus lankytinas objektas tai – centrinio parko skulptūrų parkas. Ši vieta puikiai tinka romantiškiems pasivaikščiojimams, kadangi vaikštant natūraliai susiformavusiais takais galima grožėtis lietuvių skulptorių nuostabiais darbais, kurie puikiai dera gamtos fone.

Poilsis Druskininkuose

Druskininkuose jus nustebins viešbučiai su SPA, gamta bei įvairios lankytinos vietos bei pramogos.

Šiame mieste SPA įvairovė yra labai didelė, tad jei vertinate kokybiškas SPA paslaugas – Druskininkai yra vieta kuri jums puikiai tiks.

Kaip ir minėjome, kurortas garsėja ne tik SPA ir viešbučių paslaugomis, bet ir įvairiomis pramogomis ir lankytinomis vietomis. Viena iš tokių yra Druskininkų vandens parkas. Tai yra didžiausias ir populiariausias vandens parkas Lietuvoje. Parke lankytojai jaučiasi tarsi būtų egzotiniuose kraštuose, kadangi vandens pramogų centre yra palaikomas tropinis klimatas, o aplinka pagyvina aukštos palmės.

Mėgstantiems žiemos pramogas tikrai patiks „Snow Arena“. Šiame 8 hektaro ploto pramogų komplekse rasite 3 slidinėjimo trasas kurios yra pritaikytos tiek pažengusiems tiek naujokams.

Poilsis Trakuose 

Norintiems pailsėti ramiame, žalumos pilname Lietuvos kampelyje, siūlome senąją Lietuvos sostinę – Trakus. Miesto svečiai gali aplankyti ne tik garsiąją Trakų pilį, bet ir kitus objektus.

Jei norite pamatyti visų Lietuvos duobių karalienę, turite nuvykti į Aukštadvario regioninį parką, kuriame stūkso velnio duobė. Tai yra Lietuvos geologinis gamtos paminklas ir yra vienas iš 100 lankomiausių Europos gamtos paminklų.

Jei mėgstate važinėtis dviračiais arba ilgus pasivaikščiojimus, jums tikrai patiks Varnikių pažintinis takas. Šis takas lankytojus veda per pelkes, pievą su nedideliais ežeriukais ir natūraliai susiformavusį mišką.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...