Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Poilsis prie jūros rudenį – ką veikti

Poilsis prie jūros rudenį – ką veikti

poilsis prie juros

Daugeliui iš mūsų atostogos asocijuojasi su saule, karštu smėliu ir jūra. Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, Lietuvos pajūris nėra toks didelis, todėl neretai poilsis prie jūros tampa varginančiomis atostogomis. Tad jei mėgstate ramų poilsį gal vertėtų atostogas prie jūros planuot atvėsus orams, kai kurortas nurimsta?

Jei negalima maudytis jūroje ir degintis, nereiškia, kad negalima praleisti atostogų pajūrio kurorte. Yra aibė dalykų, kuriuos galima nuveikti ir aplankyti prie jūros net atvėsus orams.

 

Idėjos ką veikti prie jūros:

 

  • Praleiskite laiką su savo augintiniu. Pasiimkite mylimą keturkojį, šeimos narį kartu: jam tikrai patiks galimybė pašėlti prie jūros. Dėl nakvynės su augintiniu nesijaudinkite, dauguma viešbučių yra draugiški augintiniams, todėl tai neturėtų sukelti problemų.

 

  • SPA malonumai. Vėsias dienas ir vakarus galite leisti mėgaudamiesi atpalaiduojančiais SPA malonumais, pirtimis bei įvairiomis veido, kūno, jauninamosiomis ir sveikatinimosi procedūromis.

 

  • Fotografuokite nuostabią gamtą. Ištuštėjęs paplūdimys bei vėjo keliamos bangos leis nuotraukose įamžinti daugybę nuostabių akimirkų.

 

  • Surenkite pikniką ant jūros kranto. Tokioje iškyloje svarbiausia apsirūpinti tinkama apranga bei avalyne. Į iškylą pasiimkite užkandžių bei karštos arbatos. Užkandžiaudami galite mėgautis bangų ošimu ar žaisti atsineštus žaidimus.

 

  • Sportuokite, mankštinkitės arba tiesiog pasivaikščiokite gamtoje. Atvėsęs oras yra puiki galimybė stiprinti savo kūną gryname ore, kadangi tokiu metu nebūna taip karšta kaip vasara ir yra maloniai vėsu. Sportas ar tiesiog pasivaikščiojimas prie jūros leis pailsinti savo protą ir mintis. O ošianti jūra leis pajusti ramybę ir harmoniją

 

Pavargusiems nuo miesto šurmulio, įtempto gyvenimo ritmo bei rutinos, puikiai tiks poilsis prie jūros rudenį. Poilsis pajūryje ne sezono metu yra dar prieinamesnis nei vasarą, o ramybė, poilsis bei suartėjimas su gamta – užtikrinti.

Poilsio prie jūros nauda:

  • Teigiamas poveikis odai. Oda perduoda informaciją nervų sistemai, o ši yra susijusi su imunitetu, todėl maudynės jūroje stiprina Jūsų organizmą.
  • Jūros vanduo puikiai tinka skalauti gerklę bei nosiaryklę. Geriausia jo pasirinkti anksti ryte toli nuo kranto. Jūros vanduo kasdien valosi savaime, todėl virinti jo nereikia – priešingu atveju galite sunaikinti naudingus mikroelementus.
  • Ar pastebėjote, kad prie jūros oras kitoks? Jis yra malonus, gaivus, kvapnus, ypač leidžiantis ir kylant saulei. Toks laikas puikiai tinka gydytis, todėls galima kvėpuoti pilna krūtine.
  • Ląstelės aprūpinamos jodu. Būnant prie jūros kiekviena ląstelė gauna jodo dozę, o šis yra reikalingas skydliaukei. Kad nuramintumėte nervų sistemą reikia būtinai pasirūpinti šiuo organu.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...