Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Populiariausi vandens parkai Lietuvoje

Populiariausi vandens parkai Lietuvoje

vandens parkasJei neįsivaizduojate gyvenimo be baseinų ir kaitinimosi pirtyje, tuomet šis straipsnis kaip tik jums! Čia pateiksime sąrašą pagrindinių geriausių vandens parkų ir baseinų kompleksų Lietuvoje.

Druskininkų vandens parkas. Šis vandens pramogų, sveikatinimo ir poilsio centras yra didžiausias Pietų Lietuvoje. Šiame pramogų centre rasite net 22 pirtis, todėl mėgstantys pirtis čia tikrai ras ką veikti. Druskininkų vandens parkas stebina lankytojus unikaliu tropiniu klimatu bei kelių metrų aukščio palmėmis. Šiame poilsio ir pramogų centre rasite ne tik vandens parką, bet ir 2 viešbučius, restoranus, SPA ir masažų salonus.

„Atostogų parkas“ Kretingos r. Šis vandens pramogų parkas turi išskirtinį geoterminio vandens baseiną, kuris labai teigiamai veikia visą žmogaus organizmą. Atostogų parke, šiltuoju metų laiku veikia net 6 lauko baseinai, o vėsiuoju metu – 2. Čia suaugusieji gali mėgautis išskirtiniais SPA ritualais, o vaikai – mokytis plaukti.

„Grand SPA Lietuva“ vandens parkas Druskininkuose. Šiame vandens pramogų komplekse galėsite mėgautis pasiplaukiojimais baseinuose, vandens atrakcionais, išbandyti vertikalias vonias, o mažieji vandens parko lankytojai galės smagintis vaikų baseinėlyje. Verta paminėti ir tai, kad šiame vandens parke kiekvieną dieną vyksta vandens aerobikos užsiėmimai.

„Karpynės“ baseino ir pirčių zona Raseinių r. Į šią vandens pramogų zoną galį pakliūti tiek sodybos poilsiautojai, tiek norintiems tik pasiplaukioti baseine arba atsipalaiduoti karštoje pirtyje. „Karpynė“ lankytojus lepina malonia aplinka, patogiu ir jaukiu viešbučiu ir žinoma puikiomis vandens pramogomis.

Baseino ir pirčių kompleksas grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“ Vilniuje. Ši vieta ypač rekomenduojama vilniečiams, nes norint pasilepinti baseino ir pirčių malonumais nereikės tolo vykti. Šiame komplekse baseinų vanduo yra šiltesnis nei įprastai, o visa aplinka puikiai pritaikyta tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senjorams. Todėl šis nedidukas, jaukus SPA centras tiks kiekvienam.

„Trasalis – Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų centras. Tai yra vienas iš pirmųjų vandens parkų Lietuvoje. Šiame, jaukiame vandens parke telpa iki 150 lankytojų. Parko svečiai čia ras 4 skirtingas pirti, 2 baseinus su kaskadomis ir povandeninėmis srovėmis bei 3 nusileidimo kalnelius.

Vichy vandens parkas Vilniuje. Tikriausiai visi žino šį vandens parką. Atvykę svečiai į šį parką pasijunta tarsi būtų nusikėlę į tolimąją Polineziją. Čia lankytojų laukia net 3 skirtingos pirčių erdvės, sūkurinės vonios, baseinai, bei ekstremalūs vandens atrakcionai.

Pramogos vandens parke yra tikrai geras būdas pailsėti nuo kasdienybės rutinos ir pasimėgauti egzotika neišvykstant į kitas šalis.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...