Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Priežastys, kodėl žiemos sezonui turėtumėte rinktis nedygliuotas padangas

Priežastys, kodėl žiemos sezonui turėtumėte rinktis nedygliuotas padangas

Artėjant žiemos sezonui vairuotojai suklūsta ir pradeda galvoti, kokias padangas pasirinkti žiemai? Padangos gali būti skirtingos – universalios, žieminės, vasarinės. Žiemos metu rinktis galima tik universalias arba žiemines padangas su dygliais arba be. Kuris pasirinkimas geriausias? Jeigu norite, kad kelionė būtų saugi ir patogi, tuomet žieminės padangos be dyglių. Štai, keletas priežasčių, kodėl šios padangos bus tinkamiausias pasirinkimas žiemos sezonui:

Nedygliuotomis padangomis galėsite važinėti po visą Europą

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte rinktis nedygliuotas padangas – kelionė savo transportu po visą Europą. Pripažinkime, kelionės nėra pigios, todėl vienas paprastesnių būdų, kaip keliauti pigiau, tampa kelionė su savo transportu. Tai ne tik leidžia sutaupyti, bet ir kelionė tampa kur kas patogesnė, nors ir ilgesnė. Taigi, ko reikia norint keliauti savo transportu? Žinoma, padangų, kurios būtų tinkamos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Jeigu jūsų žieminės padangos su dygliukais, tuomet greičiausiai neturėsite galimybės nuvykti į norimą šalį su savo transportu. Net jeigu toje šalyje ir nebus draudžiamos padangos su dygliais, greičiausiai jums teks važiuoti per šalį, kurioje bus draudžiamos šios padangos.

Nedygliuotos padangos neretai kainuoja pigiau, nei dygliuotos

Kai kurie pastebi, jog dalis vairuotojų nebesirenka dygliuotų padangų ir dar dėl vienos priežasties – kainos. Nors dygliuotų padangų kaina panaši į nedygliuotų, ji vos didesnė. Galbūt tai priežastis, kodėl vis daugiau vairuotojų renkasi nedygliuotas padangas. Tenka pripažinti, kad lietuviai tikrai mėgsta sutaupyti.

Nedygliuotų padangų nereikės išmesti ateityje

Pripažinkime, dygliuotos padangos jau yra atgyvena ir tik laiko klausimas, kada jos bus uždraustos Lietuvoje. Nedygliuotos padangos – mūsų ateitis. Jos ne tik saugios miesto keliuose, bet ir jomis galima važinėti per nesutvarkytus kelius. Nedygliuotos padangos jau pakeitė dygliuotąsias ir tenka pripažinti, kad vis daugiau vairuotojų renkasi nedygliuotas padangas. Dygliuotos padangos uždraustos ne vienoje Europos šalyje ir tik laiko klausimas, kada bus uždraustos Lietuvoje. Kas tuomet? Greičiausiai teks atsisveikinti su padangomis ir išmesti jas, nors dar jų kokybė nėra sudėvėta.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...