Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Renginiai / Renginys kaip projektas: ar lengva įgyvendinti tikslą?

Renginys kaip projektas: ar lengva įgyvendinti tikslą?

renginys

Projektas – žodis, reiškiantis tam tikrą planą ir jo vykdymą. Matyt, ne veltui ir https://www.videoprojektai.lt/ pavadinimas sumanytas atsižvelgiant į šį žodį. O čia, beje, svarbus ir prodiusavimas, ir videoįranga (tai, kas aktualu ir gražu, kas rūpi organizuojant).

Tikslų įgyvendinimas

Tikslų įgyvendinimas – gana slidus dalykas. Juk ne kartą būna taip, kad, rodos, pavyks pasiekti vienokį ar kitokį tikslą, bet jis tarsi išslysta iš rankų.

Kalbant apie renginius ne veltui buvo paminėtas žodis „projektas“. Juk organizaciniai reikalai – kaip projekto uždaviniai. Yra numatytos užduotys, etapiškai jos vykdomos, o rezultatas – pats koncertas, konferencija ar kt. Kitaip tariant, rezultatas yra tai, į ką jau galima parduoti bilietus arba į ką

Kaip suorganizuotą šventę įvertinti? Kitaip tariant, ar yra būdas „pamatuoti“ pasisekimą? Čia veikiausiai tiktų įvardyti ne vieną „matą“: kokie atgarsiai žiniasklaidoje, kiek žmonių susirinko ir t. t.

Skirtingumas

Dargi reikėtų pasakyti, jog renginių esama visokiausių. Nors ši frazė iš pirmo žvilgsnio pasirodo kaip nieko konkretaus nesakanti, kone bevertė, iš tiesų ji net labai iškalbinga. Iškalbinga bent trimis punktais:

  1. Kadangi renginių tematika (ne tik tematika, o ir žanras) įvairiausia, kiekvieną kartą gali tekti priimti naujus iššūkius stengiantis, kad rezultatas pateisintų lūkesčius.
  2. Antras punktas yra susijęs su idėjos išrutuliojimu. Pavyzdžiui, jei organizuotas automobilio pristatymas, apie idėjas kalbėta su automobilių atstovybe. Jei prireikia rengti verslo konferencija, tenka žvelgti iš kito kampo.
  3. Trečiuoju punktu turėtume pasakyti, jog skiriasi ir biudžetas, o tai reiškia, kad tenka atsižvelgti, kiek kokiam dalykui galima skirti lėšų.

Profesionalumas

Vieni renginiai organizuojami paprasčiau, kiti sudėtingiau. Tai priklauso ne nuo vieno veiksnio. Dar įtakos turi ir rengėjų profesionalumas. O kai ateina laikas imtis vaizdinio apipavidalinimo, pavyzdžiui, pasirūpinti 3D projekcijomis, į pagalbą neprošal pasikviesti specialistus iš Videoprojektai.lt.

Kodėl aktualu, kad darbą atliktų profesionalai? Juk žinote posakį „prisvilę blynai“. Kad jie nebūtų prisvilę, kaip tik užtikrina profesionalai. Galima daryti prielaidą: kuo aukštesnio lygio šventė, tuo svarbiau, kad kiekvienas aspektas būtų nugludintas. Tačiau iš tiesų visuomet stengiamasi, kad nei procesas, nei rezultatas nestokotų sklandumo.

Jei reikėtų apibendrinti visus čia aprašytus dalykus, turbūt turėtume priminti, jog koncertas, konferencija ar kt. vienaip ar kitaip yra projektas. Kai nustatomi uždaviniai ir laikas, per kurį jie turi būti įgyvendinti, ateina metas veikti: skambinti, derinti ir t. t. Tad ir vykdomas projektas.

Na, o antraštėje figūruoja klausimas, ar lengva įgyvendinti tikslą. Ir taip, ir ne. Tačiau vertėtų pakartoti, jog geriausia kreiptis į specialistus, kurie reikiamoje srityje kasdien sukasi ir gali pateikti puikius sprendimus. Taigi, vieni atsakymai gana dviprasmiški, o kiti – aiškūs.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Vynerio arbatėlė Klaipėdoje

„VYNERIO ARBATĖLĖ“ Klaipėdos skulptūrų parke

Renginys „VYNERIO ARBATĖLĖ“ balandžio 1 d. (šeštadienį) 12 val. Klaipėdos skulptūrų parke Juliaus Liudviko Vynerio ...