Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Kinas / Siaubo juosta „Apsėstieji“ – šėtoniškos slėpynės apleistame beprotnamyje

Siaubo juosta „Apsėstieji“ – šėtoniškos slėpynės apleistame beprotnamyje

Apleistą psichiatrinę ligoninę Ekseterio mieste (Anglija) gaubia gandų bei šiurpinančių paslapčių smogas. Pasakojama, kad joje laikyti jauni pacientai buvo tapę nežmoniškų eksperimentų aukomis, o jų kančios pasibaigė beprotnamyje kilus gaisrui, kurio metu pasmerktieji sudegė gyvi. Prietaringieji ligoninės pastatą apeina per mylią, bet mistikos mėgėjus nušiuręs namas traukia lyg atvira ugnis naktinius drugius.

Siaubo juosta „Apsėstieji“
Siaubo juosta „Apsėstieji“

Įbauginti vienas kitą ir tuo pačiu pasilinksminti apleistame beprotnamyje nusprendžia grupelė draugų. Po spiritistinių eksperimentų vienam iš jaunuolių pradeda dėtis nepaaiškinamai baugūs dalykai. Paaugliai nebegali ištrūkti iš psichiatrinės pastato, o juos persekiojanti piktoji dvasia pasireiškia vis siaubingesniais pavidalais. Kuomet vilties spinduliai pabėgti iš kraupios ligoninės blėsta, padėti jaunuoliams mėgina vietos dvasininkas (aktorius Stephen Lang), tačiau net ir patyręs egzorcistas negali paslėpti silpnųjų nuo įsisiautėjusio blogio.

Kino juostos „Apsėstieji“ („Backmask“) režisierius siaubo filmų gerbėjams jau pažįstamas iš žanro klasika laikomos kultinio filmo „Penktadienis, 13-oji“ perdirbinio. Greta jo smala taškosi ir šėtoniškas galias į realybę leidžia „Paranormalūs reiškiniai“ ir „Tūnąs tamsoje“ kūrėjai. „Apsėstieji“ gundo patirti tokį siaubą, kokio net neįsivaizdavome esant šiame pasaulyje.

Filmo „Apsėstieji“ („Backmask“) anonsas:

KINO JUOSTOS PREMJERA LIETUVOJE: 2015-08-14 diena
FILMO REŽISIERIUS: Marcus Nispel
VAIDINA: Stephen Lang („Įsikūnijimas“, „Konanas Barbaras“), Brittany Curran, Gage Golightly, Brett Dier, Kelly Blatz ir kiti.
ŽANRAS: siaubo
ŠALIS: JAV

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija www.gpi.lt

Taip pat skaitykite

Kino epas „Vikingas“

Didingi mūšiai, tamsios valdovų paslaptys ir meilė įspūdingame istoriniame epe „VIKINGAS“

Filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ prodiuseriai pristato ambicingiausią ir metų brangiausią Rusijos kino epą ...