Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Šiek tiek apie kapų gruntą…

Šiek tiek apie kapų gruntą…

Kapinistas.ltJeigu norite, kad išėjusių žmonių kapai nereikalautų iš Jūsų labai daug dėmesio – tokiu atveju galite pasirinkti tarp dviejų alternatyvų. Pirmiausia galima pasisamdyti specialistus, kurių darbas yra prižiūrėti kapus. Ir tokio tipo paslaugos itin populiarėja Lietuvoje. Jauni žmonės nori, kad jų mylimųjų kapai būtų gražūs, tačiau dėl skubančio pasaulio tempo paprasčiausiai nebeturi laiko reguliariai užsukti į kapavietę. Tuomet profesionalų paslaugos yra puiki alternatyva, kuri labai palengvins Jums gyvenimą. Kitas pasirinkimas – kapavietės paviršių padengti gruntu, plytelėmis arba net marmuriniu paviršiumi. Kai nebus “plikos” žemės – nebus ir ką ravėti.

Kapų grunto pasiūla rinkoje šiuo metu labai plati, tad jeigu pradėjote tuo domėtis – teks skirti nemažai laiko. Visgi, pasirinkimas yra ilgaamžis – visam laikui, tad palyginkite, atraskite ir džiaukitės.

Akmenukai. Norėdami ant kapavietės paberti akmenukus, pirmiausia turi apsispręsti, kokie reikalingi. Šiuo metu jų pasirinkimas yra labai platus, tad siūlome apgalvoti, kokį kapavietės dizainą kursite. Tokiu atveju bus paprasčiau pasirinkti ir akmenukus.

  1. Juodi akmenukai.
  1. Pilki akmenukai.
  1. Balti akmenukai.
  1. Akmenukų mišinys skirtingomis spalvomis.
  1. Dideli akmenukai.
  1. Maži akmenukai

Jeigu žinosite, kaip atrodys bendras vaizdas – akmenukų paieškos bus kur kas paprastesnės.

Stikliukai. Ne visi sutinka, kad stikliukų pylimas ant kapavietės yra stilingas sprendimas. Kai kuriems atrodo, kad tai beskonybė, visgi, pasirinkimas egzistuoja. Stikliukų pasirinkimo galimybės taip pat labai įvairios, tad naudinga apsibrėžti, kokių Jums reikia, kad kapavietė atrodytų puikiai.

Marmuras ant viso kapavietės paviršiaus. Tokį sprendimą dažniausiai renkasi tie, kurie visiškai neturi laiko prižiūrėti kapavietės, ir nori, kad ji visada atrodytų tvarkingai. Lietus nuplauna paviršių, nebūna jokių žolių, atrodo gana skoningai. Visgi, tai remiasi į tai, ar Jums neatrodo, kad pilnai padengtas paviršius yra labai sunkus, tarsi spaudžia paviršių.

Jeigu, visgi, pačiam nepavyksta nuspręsti, kokia kapų gruntas yra geriausias – siūlome pasitarti su specialistais. Lietuvoje, skirtinguose regionuose, gali rekomenduoti ir skirtingą gruntą, kapavietės paviršių, kadangi skiriantis žemei skiriasi ir pasirinkimo galimybės.

Patarimais dalinasi: Kapinistas.lt

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...