Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / „Siųsk24“ siuntų siuntimo paslaugos

„Siųsk24“ siuntų siuntimo paslaugos

siunto

Šiandien siuntų siuntimas, jų paieška ir sekimas tapo gerokai paprastesnis. Dabar tokių paslaugų teikėjų kaip Siųsk24.lt pagalba galima vos kelių mygtukų paspaudimu siųsti siuntas, internetu naudotis siuntų paieška ir būti tikriems, kad siuntos bus pristatytos saugiai, patikimai ir laiku.

Kadangi šiuolaikinėje logistikos paslaugų rinkoje yra daugybė siuntų pristatymo kompanijų, kartais gali atrodyti pakankamai sudėtinga pasirinkti. Ne vienas vartotojas tuomet sau kelia vieną ir tą patį klausimą – „Kam galėtų būti patikėtos mano siuntos ir kokios būtų siuntų kainos pasirinkus vieną ar kitą logistikos paslaugų teikėją?“. Laimei, jau minėtų „Siųsk24.lt“ siūlomų sprendimų pagalba tai padaryti tampa paprasčiau.

Paprastesnis kainų palyginimas

Kadangi skirtingi kurjeriai taiko skirtingą kainodarą, vartotojams tampa svarbios siuntų kainos. Kurjerių palyginimo ir siuntų užsakymo platformoje galima lengvai ir greitai palyginti skirtingas siuntų gabenimo paslaugas, tokiu būdu pasirenkant optimaliausią variantą.

Lengvas siuntų užsakymas

Kuomet pasirenkamas logistikos paslaugų teikėjas, tereikia išsirinkti norimą paslaugą, pvz., „Economy“ siuntos siuntimą, „Express“ siuntimą ar kt. bei siuntos pristatymo laiką. Vartotojams suteikiama galimybė pasirinkti tiek siuntų pristatymą į paštomatą, tiek ir jos pristatymą kurjeriu.

Siuntos sekimas

Kiekvienai siuntai yra priskirtas unikalus identifikacinis numeris, kurio pagalba galima lengviau sekti siuntą. Toks siuntinio sekimas užtikrina, kad siunta niekuomet nepasimestų ir būtų pristatyta sutartu laiku. Vartotojai, kurie naudojasi siuntos paieška, visuomet gali matyti, kurioje vietoje yra siunta ir kada ji pasieks gavėją. Todėl toks siuntų sekimas suteikia gerokai daugiau patogumo vartotojams.

Siuntų draudimas

Kiekviena siunta yra apdrausta ir jos gabenimu rūpinasi patyrę ir patikimi kurjeriai. Tai reiškia, kad vartotojai gali būti ramūs tiek dėl siuntos būklės, tiek ir dėl jos sklandaus bei operatyvaus pristatymo.

Didelis užsienio šalių pasirinkimas

Dabar vartotojai gali pasirinkti siuntas siųsti į daugiau nei 190 skirtingų pasaulio šalių, o tai labai reikšmingai praplečia galimybes ir suteikia gerokai didesnę pasirinkimo laisvę.

Greitas pristatymas

Kiekvienas vartotojas, kuris siuntą nori išsiųsti naudodamasis kurjerių paslaugomis, gali pasirinkti skirtingu greičiu pristatomų siuntų paslaugas. Pavyzdžiui, jei norima, kad siunta gavėją pasiektų kaip įmanoma greičiau, galima pasirinkti „Express“ siuntų gabenimo paslaugą, kurios atveju ES šalyse siunta gali būti pristatytą jau kitą darbo dieną arba netgi greičiau nei per parą. Tuo tarpu, jei siunta siunčiama į kitas pasaulio dalis, pristatymo terminas gali būti apytiksliai 2-3 dienos.

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...