Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „The Sneekers“ pristato vasaros hitą įkvėptą aktyvaus jaunimo gatvės gyvenimo

„The Sneekers“ pristato vasaros hitą įkvėptą aktyvaus jaunimo gatvės gyvenimo

Elektroninės muzikos projektas „The Sneekers“ pristato savo vasaros hito versiją pavadinimu „Ghetto Superstar“ su aliuzija į 1998 m. vasarą, kai išėjo originalus Pras „Ghetto Superstar“ kūrinys.

The Sneekers – Ghetto Superstar:

Apdulkėjęs CD virto vasaros šokių daina

Pras kūrinys „Ghetto Superstar“ išėjo panašiu metu, vasarą, prieš 18 metų. Ši daina jau pati iš savęs buvo Dolly Parton ir Kenny Rogers atliekamo kūrinio „Islands in the Stream“ perdirbinys. O lietuvių projektas „The Sneekers“ šį laiko pamirštą hitą „atvedė“ į šių dienų ritmą.

„Prieš keletą metų tvarkydamas CD lentynas radau dar mokyklos laikais pirktą Pras „Ghetto Superstar“ singlą. Pamaniau, kad gali praversti, tad CD pasidėjau studijoje. Ten jis pragulėjo porą metų, o artėjant šių metų vasarai, pamaniau, kad šios dainos perkūrimas būtų gera idėja vasaros dainai“, – trumpai muzikinę naujieną reziumuoja esminis „snikeris“, muzikos prodiuseris Evaldas Mikalauskas, kurio balsą puikiai pažįsta radijo stoties „M-1“ klausytojai.

Šiai dainai „The Sneekers“ sukūrė ne tik visiškai naują ritmą, su lietuve dainininke Ginte Sičiūnaite perrašė vokalą, bet ir nufilmavo vaizdo klipą.

Klipe – vieno riedlentininko Vilniuje diena

The Sneekers Ghetto Superstar shot
The Sneekers Ghetto Superstar shot

Pagrindiniu „Ghetto Superstar“ klipo herojumi tapo vaikinas vardu Lukas, kuris laimėjo „The Sneekers“ paskelbtą klipo konkursą „Facebook“ socialiniame tinkle. Jo draugai net neabejojo Luko sėkme ir juokauja, kad šis žmogus pirmiau išmoko riedėti nei vaikščioti.

Vasariškas „The Sneekers“ klipas buvo filmuojamas skirtingose Vilniaus lokacijose, tačiau daugiausia ten, kur jauni žmonės mėgsta buriuotis, leisti laiką, šokti, sportuoti. Klipo nuotaiką padiktavo aktyvus jaunimo gatvės gyvenimas: gatvės šokiai, įdegusios merginos žaidžiančios tinklinį, riedlentės, riedučiai, krepšinis, vakarėjančio Vilniaus vaizdai, naujų pastatų ir lūšnynų kontrastai ir pan.

Klipą kūrė Martyno Makaro komanda, su kuria „The Sneekers“ susipažino viename vakarėlyje vos prieš pusmetį. O netrukus gimė ši „Ghetto Superstar“ riedlentininko Vilniuje istorija.

Tiesa, „The Sneekers“ Evaldas pastebėjo, kad Lukas ne tik gerai rieda (jis nuo 15 m. ant riedlentės „skraido“ tarp Čikagos, Dubajaus ir Dublino), bet ir repuoja, todėl tikėtina, jog ateityje Luko vardą kartu su „The Sneekers“ dar išgirsime.

Artimiausias pasirodymas – liepos pabaigoje

„The Sneekers“ jau ketvirtus metus organizuoja vieną visomis prasmėmis ryškesnių Vilniaus naktinio gyvenimo renginių – „Neonkės“, kuris liepos 30 d. persikelia į „Galapagų“ festivalį.

Be dažų ir ultravioletinių lempų į vasaros „Neonkes“ Zaraso saloje „The Sneekers“ atsiveža ir savo scenos favoritus iš Prancūzijos – „Beatangers“. „Galapaguose“ įvyks ir artimiausias „The Sneekers“ pasirodymas, o iki vasaros pabaigos žadamas dar ne vienas šio muzikinio projekto singlas.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...