Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Sparčiai auga hibridinių kompiuterių pardavimai

Sparčiai auga hibridinių kompiuterių pardavimai

Hibridinis kompiuteris gali būti laikomas savotišku kompromisu tarp planšetinio ir nešiojamo gaminio. Tiems, kurie negali išsirinkti, kokio tipo įrenginys jiems labiau prie širdies, hibridinis kompiuteris turėtų pasiūlyti tai, ką abu šie skirtingi tipai turi geriausio. Pastaruoju metu galima drąsiai teigti, kad hibridiniai kompiuteriai vis populiarėja. Kokie veiksniai tai lemia? Peržvelkime kelis populiariausius hibridus.

Dell Inspiron ar HP Pavilion?

Dell kompanija labai greitai įsiliejo į hibridinių kompiuterių rinką, kai savo „Inspiron“ serijos naujiems gaminiams nusprendė pritaikyti šiek tiek mažesnius nei nešiojamiems kompiuteriams įprastus ekranus – galime išvysti modelių, turinčių 11.6 colių arba 10 su puse colio ekranus. Nors daugelis vartotojų mano, kad mažesnis ekranas yra trūkumas, tačiau yra ir kita medalio pusė – toks ekranas yra kur kas funkcionalesnis, kadangi jis yra pilnai valdomas lietimu. Tai suteikia įrenginiui visiškai naujas informacijos apdorojimo galimybes.

Hibridiniai kompiuteriai
popsci.com nuotr.

Tačiau, Dell ir kiti šiuolaikinių hibridinių gaminių gamintojai ne be reikalo pasirinko mažesnius ekranus. Manoma, kad hibridinis įrenginys su 10 ar 11 colių ekranu yra kur kas universalesnis ir suteikia daugiau naudos, kadangi kompiuterius su 15 colių ar didesniais ekranais vartotojai labiau linkę naudoti kaip nešiojamą kompiuterį – vadinasi, turint hibridą su 15 colių ekranu, didelė tikimybė, jog nepatirsite lietimui jautrių žaidimų malonumo, galimybės patogiai rankose laikyti monitorių žiūrint filmą ar video klipus iš YouTube. Ne dėl to, kad tai būtų neįmanoma, bet tiesiog iš įpročio.

HP Pavilion hibridai yra gerokai pigesni už Dell, nors parametrai mažai skiriasi. Galbūt taip yra todėl, kad HP neseniai buvo visiškai dingę tiek iš nešiojamųjų, tiek iš planšetinių kompiuterių rinkos ir dabar nusprendė pasivyti savo pagrindinius varžovus. Pavyzdžiui, vienas iš naujausių Touchsmart modelių, turintis net keturis procesoriaus branduolius, kainuoja tiek pat kiek Dell Inspiron hibridus su dviem branduoliais. Nors pagal kitus parametrus abu kompiuteriai yra labai panašūs, visgi, panašu, kad šiuo atveju HP gali pasiūlyti geresnį kainos ir kokybės santykį.

Kam patogiausi hibridiniai kompiuteriai?

Patogiausi tokio tipo įrenginiai yra žmonėms, kurie kompiuterį naudoja ir biuro darbams, ir pramogoms. Jeigu jums reikia sukurti „Word“ tekstinį failą, tuomet be abejo, pasinaudosite patogia sumažinta hibridinio gaminio klaviatūra, o jeigu tiesiog norėsite panaršyti internete, pasižiūrėti filmą ar pažaisti lietimui jautrų žaidimą, jums užteks planšetinės įrenginio dalies.

Negana to, hibridiniai įrenginiai itin patogūs keliautojams. Jie užima kur kas mažiau vietos, nei įprasti nešiojami įrenginiai. Taip pat, jų svoris yra gerokai mažesnis, todėl galėsite vežtis tokį įrenginį į visas, net ir pačias tolimiausias keliones. Kadangi daugelis hibridinių kompiuterių modelių yra pritaikyti verslo kelionėms, jums nereikės rūpintis dėl įkrovimo kas dvi valandas – hibridai paveldėjo šią gerą savybę iš planšetinių kompiuterių – jie išsikrauna kur kas lėčiau, tad kelionėje nesudarys jokių sunkumų.

Apskritai, hibridiniai kompiuteriai nėra skirti žaidimų mėgėjams, mėgstantiems žaisti aukštos grafikos žaidimus per didelį ekraną, tačiau visais kitais atvejais šis prietaisas jums puikiai pasitarnaus, o jo kaina nėra didelė, turint omeny, jog tai turbūt universaliausias kompiuterio tipas.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...