Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Stilius – tai mūsų charakterio ir požiūrio į gyvenimą išraiška

Stilius – tai mūsų charakterio ir požiūrio į gyvenimą išraiška

Stilius – tai gyvenimo būdas. Tai aistra, pašaukimas ir charakteris. Stilius yra tai, be ko nei viena iš mūsų negalėtume „išsiversti“. Ir kuo daugiau laiko prabėga, tuo didesnę reikšmę kiekvienos iš mūsų gyvenimo turi mūsų įvaizdis ir suformuotas stilius. Be abejo, visuomet galime bandyti save apgaudinėti, stengiantis sau (ir ypač kitiems) įteigti, kad mada mums visiškai nerūpi ir mes rengiamės taip, kaip tik norime. Tačiau tokiu būdu mes meluotume pačios sau ir nebūtume atviros nei su savimi, nei juolab su kitais. Todėl nereikėtų ignoruoti didžiulės stiliaus daromos įtakos – tiek mūsų kasdienybei, tiek ir mūsų visam gyvenimui.

Kai stilius kasmet tampa vis svarbesnis, o mados pasaulis būna vis didesnis, nebelieka vietos mados srities ignoravimui. Žmonės prie viso ima vis labiau priprasti, o tai reiškia, kad jie nė nenorėdami ima akimirksniu žmones vertinti pagal jų stilių. Ir, žinoma, niekas nesako, kad tai daryti yra gerai – juk kiekvienas žmogus yra savaip įdomus ir žavingas. Tačiau jei žmogus rūpinasi savo išvaizda ir savo asmeniniu stiliumi, tai taip pat gali labai daug pasakyti apie jo požiūrį į gyvenimą ir į jį supančią aplinką. Tai tikrai nereiškia, kad tokiu atveju žmogui „rūpi tik jis pats“ Anaiptol.

Todėl, kaip jau supratote, stilius taip pat gali labai daug pasakyti ir apie jus, kaip asmenybę. Be to, kiekviena žinome posakį – „pasitinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą“. Juk turbūt ir jūs ne kartą buvote praktikoje pritaikiusios minėtą posakį. Ir tai įprastai darome visiškai nesąmoningai, t.y. natūraliai – pačios to nė nesuprasdamos. Todėl, jei stilius yra toks svarbus, jam visuomet būtina skirti pakankamą dėmesį.

Ir, žinoma, kadangi tai gali būti pakankamai nelengvas darbas, imantis tokių užduočių, bene visuomet iškyla labai daug įvairių ir aktualių klausimų, į kuriuos reikėtų atrasti atsakymus, todėl žemiau pateikiame jums ne vieną klausimą ir ne vieną naudingą atsakymą, palengvinant jūsų naujojo stiliaus kūrimą.

Nuo ko pradėti formuoti savo naują įvaizdį?

Stengiatės suprasti, nuo ko turėtumėte pradėti savo įvaizdžio formavimą? Jei taip, visų pirma jums reikėtų suprasti, koks gi yra jūsų tikrasis skonis ir kas jums patinka labiausiai! Tai reiškia, kad tik pradėjusios nuo savo lūkesčių išsiaiškinimo, jūs galėsite lengviau pajudėti iš dabartinio taško ir judėti tinkama linkme.

Žinoma, galbūt jūs iki šiol manėte, kad jums išskirtinai būtina ir privalu vadovautis tik tuo, ką matote naujausių mados kolekcijų pristatymo metu. Tačiau skubame jus nuraminti ir patikinti – tai nėra tiesa. Savo stilių jūs turite pradėti formuoti nuo savęs. Jūs turite žinoti, kas jums iš tikrųjų patinka ir ką dėvėdamos jūs jaučiatės geriausiai. Tuo tarpu, jei jūs šį svarbų klausimą praleisite pro savo ausis ir nesuksite galvos dėl savo pagrindinių lūkesčių ir asmeninio skonio nustatymo, tuomet galite būti tikros, kad vos tik pradėsite praktinius savo naujojo stiliaus formavimo darbus, akimirksniu susidursite su daugybe sunkumų ir begale papildomų klausimų (kurių sumažėtų, jei jūs nevengtumėte pagalvoti apie tai, kas jums labiausiai patinka).

Todėl, kaip matote, jei jūs norite, kad jūsų stilių suformuoti jums taptų lengviau, pagalvokite, kokie drabužiai, kokia avalynė ir kokie aksesuarai jums visuomet patikdavo labiausiai. Be to, pagalvokite ir apie skirtingus stilius bei skirtingo įvaizdžio variantus. Tai padės jums lengviau suprasti, kas jums iš tikrųjų tinka.

Peržiūrėkite savo drabužių spintos turintį

Kitas svarbus žingsnis, kai būsite nustačiusios savo individualų skonį, yra susijęs su jūsų dabartinės drabužių spintos turinio peržiūra. Tiesą sakant, kiekvienas stiliaus specialistas rekomenduoja savo spintoje esančius darbužius peržiūrėti prieš kiekvieną naują sezoną. Toks sprendimas padeda ne tik kur kas lengviau suformuoti savo stilių, tačiau taip pat ir sutaupyti.

Turbūt jau seniai pastebėjote, kad mados kiekvieną sezoną keičiasi, tačiau prabėgus vieniems, dvejiems ar trejiems metams, žvelgiant į naujausias madas imame matyti, kad jos „pasikartoja“. Tai reiškia, kad į madą sugrįžta anksčiau populiariais buvę mados sprendimai. Ir tai vyksta nuolatos. Trumpiau tariant, tai yra nuolatinis ir nenutrūkstamas procesas. Dėl šios priežasties minėta užduotis, t.y. reguliarus savo drabužių spintos turinio peržiūrėjimas, yra labai svarbus, jei jūs norite prisiminti, ką iš tikrųjų jūs turite, o ko jums galėtų pritrūkti formuojant savo naująjį stilių, kuris atitiktų naujo sezono mados tendencijas.

Atminkite ir dar vieną svarbią detalę – prieš kiekvieną naują sezoną peržiūrėjusios savo drabužių spintos turinį, jūs taip pat turėtumėte joje esančius drabužius tinkamai „sustyguoti“. Tokiu būdu jūs galėsite kur kas lengviau atrasti drabužius, kurie jums geriausiai tinka. Tuo tarpu, jei jūs vengsite tai padaryti, kasdien galite susidurti su labai dideliu galvos skausmu, kaskart klausdamos savęs, tai ką gi jums vertėtų apsirengti?!

Kaip išsirinkti naujus drabužius ir atnaujinti savo garderobą?

Suprantama, kad šiandien turime kur kas didesnes galimybes ir šio klausimo sprendimas yra gerokai lengvesnis nei anuomet. Pakanka apsilankyti bet kuriame pasirinktame prekybos centre, kad akimirksniu suprastumėte, kiek daug skirtingų prekės ženklų ir drabužių parduotuvių yra šiuolaikinėje rinkoje. Be to, nereikia pamiršti ir elektroninių parduotuvių, kuriose yra siūlomas dar didesnis drabužių asortimentas. Tiesą sakant, el. parduotuvių šiuolaikinėje mados rinkoje yra nepalyginamai daugiau nei fizinių. O tai reiškia, kad jei jus iki šiol žavėjo fizinių parduotuvių gausa (ir jūs lankydavotės tik jose), elektroninių parduotuvių pasirinkimas jus neabejotinai labai maloniai nustebins.

Be abejo, galbūt jūs per daugybę metų apsipirkinėjimo fizinėse parduotuvėse esate pratusios prieš perkant vieną ar kitą drabužį arba avalynę juos pasimatuoti. Tačiau šiandien pirkėjų priimami sprendimai labai sparčiai keičiasi. Be to, tobulėja ir pačios elektroninės parduotuvės, kuriose drabužiai, avalynė ir aksesuarai būna siūlomi labai praktišku ir patogiu būdu.

Todėl net jei jūs nebuvote iš tų pirkėjų, kurios su dideliu malonumu leistųsi į apsipirkinėjimo kelionę internetu, bent kartą pabandykite pakeisti savo sprendimus – galite būti tikros, kad tai jus nustebins ir paskatins internetu apsipirkinėti kur kas dažniau nei tai darėte iki tol. Didelėje dalyje el. parduotuvių šiandien yra siūlomos palankesnės prekių kainos, todėl tokiu būdu stiliaus formavimas gali tapti kur kas pigesnis. Ką jau kalbėti apie nepalyginamai didesnę prekių pasiūlą – juk el. parduotuvių neriboja fizinės vietos trūkumas, todėl jos savo pirkėjams gali pasiūlyti absoliučiai visas turimas prekes.

Tuo tarpu, jei kalbėtume apie kitus el. prekybos privalumus, vertėtų įvardinti ir didelį patogumą bei nuolatinį prieinamumą. El. parduotuvėse jūs galite apsipirkti vos per keletą minučių ir tai galite padaryti nepaisant to, koks bebūtų paros metas – el. parduotuvės veikia visomis savaitės dienomis ir visomis paros valandomis. Dėl šios priežasties pirkėjai turi daug didesnes galimybes apsipirkti.

Kokią reikšmę jūsų stiliui turi aksesuarai?

Svarbu suprasti, kad jūsų naujasis stilius be tinkamai pasirinktų aksesuarų bus pernelyg blankus ir pilkas. Net jei jūs pirksite pačius brangiausius drabužius, paženklintus labai gerai visame pasaulyje žinomais prekės ženklais, tai tikrai neužtikrins, kad jūsų stilius akimirksniu taps nuostabus. Kiekvienos iš mūsų įvaizdžiui yra būtina ir tinkamai pasirinkti aksesuarai.

Kaip lengviau pasirinkti aksesuarus?

Jums gali kilti klausimas, tai kaipgi pasirinkti aksesuarus, kurie jums tiktų geriausiai? Į kokius veiksnius ir į kokias detales jūs turėtumėte atsižvelgti? Kur rasti pačius tinkamiausius aksesuarus, kurie galėtų efektyviai papildyti jūsų naująjį formuojamą stilių? Tiesą sakant, klausimų gali būti daugybė, todėl jei norite neprašauti pro šalį, galite pasinaudoti keliais papildomais naudingais patarimais.

  • Praplėskite savo akiratį aksesuarų atžvilgiu. Turite suprasti, kad aksesuarai nėra tik papuošalai. Aksesuarams yra priskiriamos ir rankinės, kuprinės, diržai, šaliai, akiniai, kepurės ir kt. Šiuolaikinė aksesuarų įvairovė yra labai didelė, todėl jei jūs tinkamai ją įvertinsite ir skirsite pakankamai laiko aksesuarų pasirinkimui, jums bus daug lengviau suformuoti savo puikų ir šiuolaikišką įvaizdį.
  • Pasirinkite tinkamą juvelyriką. Akivaizdu, kad įprastai didžiausią įtaką mūsų įvaizdžiui, kalbant apie aksesuarus, turi juvelyrika (https://www.ekolje.lt/juvelyrika), todėl jei jūs norite, kad jūsų formuojamą naują stilių papildytų ir jam daugiau žavesio suteiktų originalūs juvelyriniai dirbiniai, galite kreiptis į profesionalius juvelyrus, tokius kaip https://www.ekolje.lt. Tai leistų jums būti visiškai tikriems, kad jūsų juvelyriniai dirbiniai bus unikalūs ir vienetiniai. Be abejo, jei renkatės juvelyrinius dirbinius, jokiu būdu nepersistenkite. Turite suprasti, kad juvelyrika turi labai didelę galią kiekvienos iš mūsų stiliui, todėl kartais gali pakakti vos vieno ar kelių smulkesnių juvelyrinių dirbinių, kad jūs galėtumėte pasiekti savo norimą tikslą.
  • Nepamirškite naudotis internetu. Kaip jau turbūt supratote, internetu jūs galite įsigyti ne tik drabužius ir avalynę, tačiau taip pat įsigyti ir aksesuarus. Minėta el. parduotuvė yra puikus viso to pavyzdys. Jei jūs skirsite vieną kitą papildomą savo laiko minutėlę ir peržiūrėsite el. parduotuvėse siūlomus aksesuarus, galėsite be didesnių sunkumų surasti ir įsigyti būtent tokius aksesuarus, kurie labiausiai tiktų jūsų įvaizdžiui.

Išbandykite įvairius stiliaus variantus

Jei norite suprasti, kas jums labiausiai tinka, niekada nebandykite savęs atkalbėti nuo eksperimentavimo su savo įvaizdžiu. Taip, galbūt daugelis sprendimų nepasiteisins ir jums teks nusivilti, tačiau jei jūs nesustosite ir kaskart bandysite vis naujus ir įvairesnius stiliaus variantus, galiausiai tikrai pasieksite savo norimą tikslą. Be to, toks eksperimentavimas jums padės daug lengviau suprasti, ką galima derinti tarpusavyje, o ko vertėtų vengti, kokios spalvos jums patinka ir tinka geriausiai, kokio tipo drabužiai jūsų įvaizdžio formavimo atveju būtų geriausias pasirinkimas ir kt.

Visuomet yra daugybė sprendimų, kuriuos jūs galite pasitelkti, jei norite, kad jūsų naujasis įvaizdis būtų tobulas. Žinoma, žodis „tobulas“ yra labai subjektyvus. Juk tai, kas vienam atrodo gražu, kitam gali atrodyti netinkama. Todėl svarbu, kad savo naujojo įvaizdžio formavimo metu jūs viso to nepamirštumėte – tai leis jums suformuoti ne tik labai šiuolaikišką ir madingą savo stilių, tačiau taip pat užtikrins, kad jūsų stilius bus atitinkantis jūsų skonį ir teks pakankamą patogumą.

Taigi, belieka pasidžiaugti, kad jūsų vis dar laukia labai smagi ir nuotykių kupina kelionė mados pasaulyje, kuomet jūs bandysite atrasti naujus ir jums labiausiai tinkančius išskirtinio bei šiuolaikiško stiliaus sprendimus.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti naujus virtuvinius baldus?

Virtuvė – kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kurioje ruošiamas maistas šeimai, draugams bei vyksta patys ...