Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Svarbiausios sportbačių tendencijos 2022 metais

Svarbiausios sportbačių tendencijos 2022 metais

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi komfortą vietoj madų vaikymosi. Tačiau 2022 metais, patogumas ir stilius puikiai derinasi vienas su kitu. Sportbačiai ne tik tinka beveik prie visko, bet ir nuves Jus iki taško A į tašką B be jokių puslių ant pėdų. Nesvarbu ar dėvite aptemptus džinsus, suknelę, sijoną, Jūsų aprangą lengvai patobulinti gali pora stilingų kedų. 2022 metai yra palankūs ne tik išbandyti naują kedų stilių, bet ir atgaivinti senus mamos sportbačius, į kuriuos nekreipėte dėmesio daugiau nei porą metų.

  1. Visiškai balti kedai

Visiškai baltos spalvos kedai yra itin lengvai derinami. Jie puikiai tinka devėti tiek prie suknelės, tiek prie džinsų. Jokių pastangų nereikalaujantis, baltos palaidinės, mėlynos spalvos džinsų ir baltų kedų derinys yra neatsibostanti klasika, kuri mūsų nepaliks ir 2022 metais

 

  1. Platformos

Platformos yra puikus būdas atnaujinti bet kokio stiliaus batus. Jos suteikia batams išskirtinę išvaizdą, o Jums šiek tiek papildomo aukščio, be tipiško aukštakulnių nestabilumo. Su platforma ne tik atrodysite madingai, bet ir jausities patogiau nei su įprastais kablais.

 

  1. „Tėčio“ sportbačiai

Visi mėgstame prisiminti senus laikus, jų madas. Tad vadinami “tėčio” sportbačiai, tą nostalgiją primins ir 2022 metais. Jie lengvai derinami su laisvalaikio apranga, džinsais, net ir prie sijono. Greičiausiai, Jums nereiks pirkt naujos poros kedų, juos tiesiog galite pasiskolinti iš mamos spintos.

2022 metais būkite ne tik madingi, bet ir jauskities komfortiškai. Atsinaujinti savo spintą galite AvalynėTau internetinėje parduotuvėje. Čia rasite daugybę, įvairiausio stiliaus sportinio stiliaus batų bet kokiai progai, bet kokios spalvos, bet kokio dizaino.

 

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...