Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Namai / Svarbios priežastys, kodėl būtina reguliariai valyti minkštus baldus

Svarbios priežastys, kodėl būtina reguliariai valyti minkštus baldus

vacuum cleaner house

Ant jų skaitote mėgstamą knygą, ant jų snaudžiate po ilgos darbo dienos, ant jų susirenkate žiūrėti tą vienintelę laidą, kurią mėgsta visi šeimos nariai. Apie ką mes kalbame?! Apie jūsų baldus, o dar tiksliau – apie minkštų baldų apmušalus. Kadangi ant baldų ir aplink juos vyksta tikras gyvenimas, reguliarus baldų apmušalų valymas ypatingai svarbus. Tai reiškia, kad jūsų sofos, minkštos kėdės, pufai ir visi kiti minkšti baldai turi būti tinkamai išvalyti!

Taigi, pateikiame jums ne vieną svarbią priežastį, kodėl būtina reguliariai valyti minkštų baldų apmušalus.

Oro kokybė

Kiekvieną kartą, kai sėdite ar gulite ant minkštų baldų, namų ore pasklinda dulkės, purvas, nešvarumai, pelėsių sporos ir netgi negyvos odos dalelės bei bakterijos. Žinoma, jei jūsų baldų apmušalai yra pilni dulkių, alergenų, pelėsių, grybelio ar įsisenėjusių dėmių, tai gali neigiamai paveikti jūsų namų oro kokybę.

Nors geri oro filtrai ir naminiai augalai padeda išfiltruoti šiuos alergenus, visiškai pašalinus juos iš baldų apmušalų galima reikšmingai pagerinti ir oro kokybę. Visiškas alergenų ir dulkių pašalinimas visada yra ideali priemonė, kad namuose būtų galima kvėpuoti švariu ir šviežiu oru.

Sveikata

Ar žinojote, kad alergenai, dulkių erkutės, pelėsiai ir bakterijos gali patekti į jūsų minkštų baldų apmušalų pluoštus, o palikti per ilgai, jie visi gali sukelti įvairias alergijas ir ligas? Be to, jei turite šeimos narių, kurie yra jautrūs dulkėms ar pelėsiui, tai tik dar labiau juos paveiks. Tačiau reguliarus baldų apmušalų valymas smarkiai sumažina šių dirgiklių kiekį ir savo ruožtu padeda išsaugoti sveikus namus ir šeimą.

Kvapai

Svetainėje esantys minkšti baldai paprastai yra būtent tos vietos, kur jūsų namuose vyksta pagrindinis gyvenimas. Ant savo minkštos ir jaukios sofos praleidote nesuskaičiuojamą galybę filmų vakarų, valgėte dešimtis vakarienių prie televizoriaus, daugybę kartų užkandžiavote nesveiku maistu, kovojote su peršalimo ligomis, žiūrėjote šimtus televizijos laidų ir kino filmų. Daugeliui šeimų svetainės baldai tampa mėgstamiausia vieta užsiimti pačia įvairiausia kasdiene veikla, ir galima lažintis, kad tai yra mėgstamiausia jūsų augintinio vieta laukiant, kol grįšite namo.

Akivaizdu, kad jūsų minkšti baldai turi didelę reikšmę jūsų kasdieniam gyvenimui, tačiau visa tai labai tiesiogiai įtakoja ir baldų skleidžiamą kvapą. Be to, gaminamo maisto kvapai iš virtuvės gali įsigerti į jūsų baldų apmušalus, o tai taip pat prisideda prie nemalonaus baldų kvapo. Laimei, reguliarus baldų apmušalų valymas padeda pašalinti šiuos kvapus.

Ilgesnis baldų tarnavimo laikas

Jūsų baldai yra investicija – ir dažnai ji yra labai brangi. Reguliarus baldų valymas gali pailginti jų tarnavimo laiką, nesvarbu, ar tai įprastas baldų nusidėvėjimas, ar išsiliejusi kava ir užtiškę riebalai.

Geresnė išvaizda

Neabejotinai žinote kiekvieną savo minkštų baldų dėmę, kurią bandote užmaskuoti užtiesalu ar pagalvėlėmis, o užsukus svečiams dėl to jaučiatės nepatogiai. Galite būti tikri, kad jūs nesate vieni!

Nesvarbu, ar tokios dėmės atsirado dėl vaikų ir gyvūnų, ar tiesiog dėl to, kad baldai bėgant laikui paprasčiausiai nusidėvėjo – reikia pripažinti, kad kasdienis baldų naudojimas yra tiesiog neišvengiamas. Ir nesvarbu, kokie švarūs būtų jūsų namai ir kilimai, jei baldų apmušalai atrodo nešvarūs ir purvini, likusi namų dalis taip pat neatrodys švari. Kaip bebūtų, galima pasirinkti labai paprastą sprendimą – kreiptis į baldų valymo specialistus ir būti tikriems, kad bus užtikrinta nepriekaištinga baldų švara.

Didesnis ilgaamžiškumas

Žinote, kad jūsų baldų apmušalai gali atrodyti išblukę, o jų pluoštai išretėję? Taip yra dėl dulkių ir purvo, kurie veikia kaip švitrinio popieriaus gabalėliai, trinantys audinį. Reguliarus baldų apmušalų valymas pašalina šias dulkes ir pagerina apmušalų patvarumą, todėl baldai tarnauja daug ilgiau.

Venkite minkštus baldus valyti patys

Nors daugelis žmonių yra linkę patys valyti savo baldų apmušalus, iš tikrųjų patariama to nedaryti. Viena iš priežasčių, kodėl profesionalus baldų valymas yra toks veiksmingas, yra ta, jog tokiu būdu išvengiama įvairių galimų baldų pažeidimų ir kitų panašių problemų. Be to, baldų valymo profesionalai iš baldų geba visiškai pašalinti drėgmę, nes priešingu atveju vandens ir drėgmės likučiai gali sukelti didelių bėdų, tokių kaip pelėsis, besiplečiančios dėmės ir kt.

Taigi, jeigu prieš kviečiant svečius galvojate, kaip geriau išdėlioti pagalvėles ant sofos, kad nesimatytų dėmių – spauskite čia!

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti naujus virtuvinius baldus?

Virtuvė – kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kurioje ruošiamas maistas šeimai, draugams bei vyksta patys ...