Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Sveiki ir stiprūs nagai

Sveiki ir stiprūs nagai

nagaiManikiūras bei pedikiūras – rankų ir kojų gydymas, kurio metu oda tampa švelnesnė, o nagai – sveiki ir gražūs. Tvarkingi nagai yra mažesnė sėkmės, bet didesnė žinojimo, kaip teisingai juos sutvarkyti ir kokias tam skirtas priemones naudoti paslaptis. Štai keli patarimai norint turėti ne tik gražius, bet ir sveikus nagus:

 

  1. Naudokite drėkinamąjį kremą, kad drėkintumėte nagus, ypač nuėmus nagų laką, nes daugumoje nagų lako valiklių yra chemikalų, kurie sausina nagus.
  2. Norėdami užkirsti kelią infekcijoms, niekada nekirpkite ir stipriai nespauskite savo aplink nagus esančių odelių. Norėdami jas pašalinte naudokite tam skirtas priemones (aliejus, kremus) arba tai darykite švelniai po dušo ar vonios ir specialius manikiūro įrankius, kuriuos po kiekvieno naudojimo patariama dezinfekuoti.
  3. Nagų ir rankų priežiūrai bei lakavimui svarbu pasirinkti kokybiškas ir profesionalias priemones, siekiant išvengti pakenkimo nagams. Viskas nagams turi būti pasirinkta itin atsakingai.
  4. Niekada nesistenkite manikiūro ar pedikiūro pagalba paslėpti nagų sveikatos problemų. Jas reikia gydyti, o ne maskuoti!

Ką reikia žinoti apie pedikiūrą?

Pedikiūras nėra tik kojų nagų papuošimas. Tai yra visapusiškas pėdų gydymas, tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Tai apima kojų nagų patrumpinimą, pėdų vonelę bei jų nusausinimą, aplink esančių odelių sutvarkymą, nago formos parinkimą, pėdų drėkinimą ir masažą ir taip pat nagų lakavimą. Pedikiūras yra atliekamas dėl terapinių, medicininių ir kosmetinių priežasčių. Kojoms per gyvenimą tenka patirti daug krūvio, nesvarbu ar tai būtų kasdienis pasivaikščiojimas ar sportas, Jūsų darbo dalis ar netinkamos avalynės pasirinkimas. Pedikiūras – puikus būdas palepinti kojas ir skirti laiko sau, išreikšti savo kūrybiškumą per spalvas ir piešinius. Taip pat jis padeda užkirsti kelią nagų pažeidimams, pavyzdžiui išvengti nagų įaugimo, pėdų ir kulnų odos sukietėjimo.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...