Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Svetainių kūrimas (ne)profesionalų rankose

Svetainių kūrimas (ne)profesionalų rankose

Šiais laikais svetainių kūrimas yra svarbus verslo įrankis, tačiau vis dažniau pasitaiko netikrų specialistų arba norinčių labai sutaupyti verslų. Tačiau profesionalus svetainių kūrimas reikalauja ir investicijų, ir žinių. Skaitmeninės reklamos agentūros dažnai gauna prašymus atnaujinti, sutvarkyti ar tiesiog paaiškinti jiems jų svetainės veikimą. Taip yra dažnai atrandamos svetainių kūrimo klaidos ar ne iki galo atlikti veiksmai. Tai verslui gali atsipirkti dviejose srityse: finansiškai, nes svetainių kūrimas turės būti atliekamas iš naujo, arba srauto prasme, nes svetainė gali būti nematoma paieškoje, nepatogi naviguoti ar panašios problemos, kurios atbaido svetainės lankytojus. Svetainių kūrimas, atliekamas tikrų profesionalų, sutaupys jums laiko, finansų ir streso.

 

Svetainių kūrimas: kaip pasirinkti tinkamą dizainą?

 

Viena iš pagrindinių svetainių kūrimo proceso dalių yra jos dizainas. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dizainą, kuris tinka jūsų verslui ir yra patogus naršyti. Nors svetainių kūrimas gali būti koreguojamas naudojimo eigoje, pirminis dizainas gali būti tai, nuo ko reikės atsispirti. Vienas iš pirmųjų dalykų yra tinkamos spalvų paletės parinkimas. Priklausomai nuo jūsų verslo tipo, spalvos turi atspindėti jus, būti išdėliotos patogiai ir maloniai akiai. Tekstas turi išsiskirti, kad naršytojams būtų patogu skaityti ir atrasti jiems reikalingą informaciją. Svetainių kūrimas taip pat yra ir tinkamų vizualų ir stilistinių detalių parinkimas. Jos turi būti pritaikytos tiek kompiuterio, tiek telefono ekranui, todėl prieš paleisdami svetainę nepamirškite jos pratestuoti skirtinguose ekranuose. Žinoma, šiais laikais yra labai daug skirtingų ekranų dydžių, todėl svetainių kūrimas turi būti atidus ir patogus kiekvienam iš ekranų. 

 

Svetainių kūrimo kainos

 

Svetainių kūrimas gali būti skirtingų kainų, nes kiekviena svetainė yra skirtinga. Pavyzdžiui, elektroninės parduotuvės yra sudėtingesnio formato, todėl jų kainos prasideda nuo 1000 eurų. Reprezentacinių ar informacinių svetainių kūrimas yra mažiau sudėtingas, todėl jų kainos dažniausiai yra mažesnės. Žinoma, svetainių kūrimas turi ir kitų aspektų, kurie gali pareikalauti papildomų investicijų, tačiau tai atsiperka pamačius svetainės galimybes ir rezultatus. Svetainių kūrimas yra detalus procesas, todėl priklausomai nuo sudėtingumo, svetainių kūrimas gali užtrukti skirtingai. Paprastesnėms svetainėms užtenka poros savaičių, sudėtingesnės gali užtrukti ir mėnesį. Tačiau svetainių kūrimas atliekamas profesionalų yra vertas investicijų, nes pasirinkus netinkamus specialistus, patirsite nuostolius finansine ir streso prasme.

 

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...